Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elmegyek urulógushoz akkor...

Ha elmegyek urulógushoz akkor ti leszoktátok csupaszitani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
a Fákomról a szört?
2011. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elözö vok nem
2011. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

illene megtisztelni a dokit, és nem szórmókként odamenni.

mellesleg jobban is látja a részleteket, ha nem fedi el a dzsumbuj.

2011. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha Te elmész urológushoz, akkor én nem csupaszítom le! :D

Félretéve a tréfát, szerintem neki tök mindegy, gondolj bele, napi mennyi férfi, női beteget lát, és valószínű, hogy a fiataltól az időig mindenkinek más a "formavilág".....Ő egy orvos, nem azt nézegeti, mennyire trendi a fazon!

Ha téged megnyugtat, akkor szerintem ha férfi vagy akkor csak kicsit szedd rendbe, hogy ne egy káosz legyen, ha meg nő akkor ahogy egyébként természetesen szokott lenni. Szerintem fontosabb, hogy ápoltan menj oda (persze a szőr kérdés is valamennyire ide tartozik!), mert azt sokkal rosszabb néven veszik, ha fürdés nélkül, leizzadva állít oda az ember!

2011. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk ha nődokihoz megyek, akkor se frizurázgatom, tök mindegy, neki nem akarok tetszeni, lefürdök előtte, mert az alap, de ennyi.

Ha épp növésben van a szőr, akkor épp növésben van, nem érdekel, majd ha tudom ,h most tényleg ráérünk a barátommal, akkor leborotválom.

2011. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"illene megtisztelni a dokit"


Miért is? Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de én úgy tudom, hogy még mindig a csupaszítás (különösen férfiaknál), az ami furcsa. Rossz néven azt sem fogja venni senki nyilván, de nehogy már komolyan azt gondold bárki el is várja.

2011. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!