Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az állatok bélgázkibocsájtása...

Az állatok bélgázkibocsájtása lehet káros az ember egészségére?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit őrültségnek hangzik a kérdés, de egy 25 nm lakásban élek egy 3 éves mopsz kutyussal, aki fajtájából eredően elképesztő teljesítményre képes "szellentésügyileg". Néha 5-10 percenként, a nehezen elviselhető szagok még rendben is vannak, de arányaiban már komoly szeletet vesz ki a kis lakás légteréből, és lassan attól tartok, hogy ez rám nézve ártalmas lehet. :D
2011. jún. 15. 12:05
 1/4 A kérdező kommentje:
A marhaságokat írók véleményem szerint csak az iskolázatlanságukat próbálják takargatni humorral, így legyenek szívesek kerülni az ide történő válaszadást.:)
2011. jún. 15. 12:07
 2/4 anonim ***** válasza:
A saját fingod káros? Nem. Akkor az állaté se, szellőztess szorgalmasan a szag miatt.
2011. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel testnedvet is cserélhetnénk az állatokkal, így én nem érzem feltétlen jogos gondolatnak. Persze, az enyém nem káros, nekem sem és a kutyának sem hiszem, ebben igazad van, de a kutya hozzávetőlegesen hússzor többet "intéz", az meg nem mindegy... Mint ahogyan az sem mindegy, hogy egy deci bort iszol naponta, vagy éppen két litert. Leginkább a mértéket érdemes szem előtt tartani.


Szellőztetés. Ne is mond, gyakorlatilag folyamatos :) És még így is képes vagyok imádni a blökit! :)

2011. jún. 17. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor se lesz semmi bajod, ez természetes folyamat, nem 2 liter bor, ahogy írtad.
2011. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!