Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért káros a marihuána mikor...

Miért káros a marihuána mikor csak nyugodtabb lesz tőle az ember?

Figyelt kérdés
nyugodtabb lesz tőle az ember és sokszor jobban át tudja gondolni a dolgokat. persze a füst az káros, de ezen kívül miért lenne az?
2011. szept. 16. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert pusztítja az agysejteket, felviszi a vérnyomásod. Sokan belépő drognak használják stb.
2011. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
én sokkal jobban átlátom tőle a dolgokat és okos gondolatok támadnak ha használom néha.
2011. szept. 16. 18:17
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod most. Aztán amikor majd nem tudsz már kijnönni ebből a nyomott állapotból és egyre többet szívsz, szinte egész nap, akkor lesz az igazán jó. Már tényleg könnyű lesz végiggondolni mindent, hiszen semmi nem fog történni az életedben. Abbahagyod az egyetemet, szakít veled a barátnőd, kirugnak otthonról....nem egy ilyet láttam.
2011. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok olyanokról, akik pszichózisos betegek lettek tőle, mert nem bírta a szervezetük (értsd ezt úgy, hogy a mentális képességek csökkenése, izomrángások alakultak ki..van akinél az első csikknél).

Sajna ez nem játék és lehetnek komoly következményei..még ha ezt nem is mondják el.


Amúgy meg egy kezdő drog, pszichés függést eredményez, ami miatt nagyon nehéz leszokni róla. ( Nem mondom, hogy mindenki rá fog szokni, vagy hogy mindenki következő drogfogyasztási szintre fog lépni, de mindenki ezzel kezdi.)

2011. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A rászokás a probléma.
2011. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, párszor hallottam füveseket beszélgetni, hát tényleg világmegváltó gondolataik voltak, csak mi nem értettük miről is beszélgetnek.
2011. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
igazából nekem csak néha van, de ha van akkor minden nap használom. kb egy évbe 3x van. a többi hét hónapba semmi és nem lettem függő. ha van van ha nincs nincs.
2011. szept. 16. 18:22
 8/23 A kérdező kommentje:
vagyis elírtam, kb egy évben 1-2 hónapba van a többin nem használom
2011. szept. 16. 18:23
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre! Azért megnéznélek 5 év aktív fogyasztás után! :)
2011. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A herointól is totál nyugodt leszel, szerinted az se káros?
2011. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!