Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nyáron?

Mit csináljak a nyáron?

Figyelt kérdés
Most van 5-6 éve hogy nyáron nem csinálok semmit csak itthon vagyok nem tudtok valamit kitalálni hogy mit csináljak?
2011. jún. 15. 12:52
 1/7 anonim válasza:
nekem is ez a problémám.
2011. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
énis unatkozok 13/F jacchatnank valamit együtt a neten :D
2011. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
olvass, keress neten jó sorozatot(akár idegennyelven is), tanulj nyelveket, kirándulj, kezdj el vmi sportot(úszás, futás vagy extremebb), járj konditerembe, könyvtárba, ismerkedj, haverokkal szórakozz, csinálj kertipartit, tanulj, kreatívkodj rajzol fess, őőő kb ennyi jut eszembe:D
2011. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én xbox360 fogok venni most és azzal jáccok hogy ne uantkozzak
2011. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 15 éves vagyok.Barátaim nincsenek már 4 éve.én meg szoktam számitogépen játszani de az már unalmas szeretem az online játékokat de egy idő után megunom.sportolni meg nem nagyon járok néha görkorcsolyázok nem tul gyakran legtöbbször összel.
2011. jún. 15. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztosan érdekel valami. Arról keress információkat a neten, esetleg azzal kapcsolatban olvass magazinokat, könyveket. Kezdj bele egy weboldalba, írj azon arról, ami érdekel.


Rajzolj, zenélj vagy barkácsolj.


Kezdj sportba. Otthon tornázz, vagy járj el kocogni, egyszer-egyszer úszni, van néhány strandon (ami uszoda is egyben) kétórás jegy, ami olcsóbb, és 2 óra elég az úszásra.


Hallgass zenét, gondolkozz el, mialatt megy vagy táncolj rá - ha nem tudsz táncolni akkor "rázkódj". De a neten kereshetsz alapszintű oktató videókat is.


Segíts otthon a szüleidnek a házimunkában.


Stb-stb.

2011. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudok uszni meg táncolni.barkácsolni nem szeretek mert béna vagyok amikor unatkozok akkor legtöbbször elmegyek vásárolni mert most megyek szakközépbe és uj cuccokat veszek.
2011. jún. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!