Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leégtem a strandon mivel...

Leégtem a strandon mivel kezelhetném? (lent)

Figyelt kérdés

normális hogy égett a bőröm a Panthenol spraytől?? :O állítólag az hűsít meg minden és rá van írva h a nap égette bőrre jó meg mindenhol ezt javasolják akkor nekem miért égett jobban a bőröm tőle??

más javaslat esetleg?

segítsetek elöre is köszi


2011. jún. 15. 16:13
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és még egy kérdés mivel és hogyan akadályozhatnám meg a hámlást?
2011. jún. 15. 16:16
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem sem jó az. Neogranormon bevált. Gyorssegélyként kend be vastagon tejföllel, az is bevált. Ne zuhanyozz hideg vízben, mert akkor lehámlik.
2011. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az van, hogy ahogy szétkented a panthenolt megdörzsölted egy kicsit a bőrt és azért égett? Amúgy nekem még a Fenistil szokott enyhíteni az égésen, de ha pecsenye vagy, akkor szerintem semmi nem használ :(
2011. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem dörzsöltem csak ráfújtam a Panthenol-t

hámlani fogok ha hideg vízbe zuhanyzok??? :O

a tejfölről sokan mondják h nem jó .... h csak addig jó ameddig hideg... vagyis akkor semeddig

2011. jún. 15. 16:35
 5/9 A kérdező kommentje:

azért köszi a gyors válaszokat amúgy annyira nagyon vörös nem vagyok... de most égtem le először 20 év alatt

normális az h még mindig forró a bőröm ott ahol piros pedig tnap égtem le ?????

2011. jún. 15. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, amíg piros, addig általában meleg is.
2011. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de igen, a Neogranormonnal van esély megmenteni és a tejfellel is. Csla gyorsan. És ne feledd: no hideg zuhany. kend be és járj meztelen otthon amennyit lehet.

UV riasztás van keleten.

2011. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző

a gyógyszerlobbik mondják a tejfölről.

Én volt hogy lilára égtem, szederjesre, lázam is lett, (mert nem tudtam hogy permetezett répában sétálok, és fényérzékennyé tett a permet) - mégis megmentett a tejfel.

15 percenként kente anyám, ennyi idő alatt sült vajjá vált a bőrömön. Sok kell. Mehet belsőleg is :() és egyél paradicsomot, sokat, az is ment belsőleg.

2011. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. jún. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!