Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vadhús nőtt a köldökpiercinbem...

Vadhús nőtt a köldökpiercinbem miatt. Hogy kezelhetném?

Figyelt kérdés
Voltam piercingesnél azt mondta borogassam kamillával. Elég csúnyán begyulladt és amióta borogatom azóta "jön kifelé" a genny mármint kihozza. Szóval értitek. Ez akkor jó lehet? Vagy csak nagyobb kárt csinálok magamnak? Mert végülis nem szokott gennyes lenne mióta borogatom csak amikor pont borogatás-time van akkor gennyes és tisztul kifelé. Kb hány napig kéne még borogatni vagy mivel kenjem még? Aki ért hozzá kérem segítsen köszi előre is 15lány :)
2011. júl. 30. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Chlorocid kenőcs esetleg?
2011. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
őő azt neem ismerem az pont ilyenre jó? Ilyen bőrizé problémára? Kb mennyibe kerül? Mert nekem már mondtam 2600ért is ilyen tök drága valamit de abban nagyon kevés van és ennyi pénzért inkább nem vettem meg =/ de mondjuk neogranormont is ajánlottak már de nem nagyon tudom mi lenne a legjobb rá
2011. júl. 30. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ilyenre jó, nem tudom mennyi, gyógyszertárban kapható
2011. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 30. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!