Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi magnéziumot szedjek...

Mennyi magnéziumot szedjek már? Nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Most elkezdtem 1,5 órákat mozogni, eddig csak fél órát bicikliztem.

Viszont nagyon fájnak az izmaim, görcsölnek.


Mindig mozgás előtt veszek be 500 mg magnéziumot, de mióta 1,5 órát csinálok már nem elég az 1000 mg sem!


Mennyit szedjek még? Nem lesz sok?


2011. jún. 15. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Válasz: nem a magnézium a gond!

Túl hamar emeltél, nincsenek hozzászokva az izmaid. Hagy a retekbe a magnéziumot és fogd vissza magad. Majd amikor megszoktad akkor emelj csak és akkor se 1 órát.

2011. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rendesen nyújtasz edzés végén? Nekem akkor fordul ez elő, mikor elfelejtem a nyújtást.
2011. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amikor fél órát bicikliztem akkor is muszáj voltam bevenni, mert nagyon fájtak az izmaim.. 2 perc mozgás után is..
2011. jún. 15. 18:18
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig nyújtok
2011. jún. 15. 18:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ha túlterheled, nem csoda ha fáj és görcsbe áll. Nem kéne azonnal nagylegénykedni, mert az veszélyes. :S Apránként emeld az adagot, mert le fogsz sérülni.
2011. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért nagylegénykednék? Mert életveszélyesen kövér vagyok és le kell fogynom, és most nyáron több időm van mozogni is, és ki akarom használni?
2011. jún. 15. 18:20
 7/13 anonim ***** válasza:
ASD :D erre nem tudok mást mondani... ha ennyire szorít az idő és "csak" fogyni akarsz akkor menj le konditerembe! Súlyzózással gyorsabban fogysz le és könnyebben megszokja az ember mint az aerobot.
2011. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem szorít az idő, de szeretnék leadni jó pár kg-t nyár végére.

Na meg a szerelmi bánatomat is a mozgásba fojtom

2011. jún. 15. 18:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondom konditerem! Ha lemész és súlyzózol többre mész vele.
2011. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De miért?


Attól hogy fog eltűnni a zsír? Tudtommal kardió kell ahhoz, hogy fogyjak. nem súlyzós.. ?!

2011. jún. 15. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!