Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki már nem alszik?...

Van valaki aki már nem alszik? 8 hetes kismama vagyok és tegnap volt pecsételő vérzésem+barnás folyás hívtam a dokimat azt mondta szerdán uh-ra menjek addig is feküdjek meg magnéziumot szedjek.

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon félek, hogy esetleg baja esik a babámnak...hogy bírjam ki szerdáig? Ráadásul a barnás folyás azóta is picit de megvan! Valaki jár már így és nem lett semmi baj? Mit tegyek? Honnét tudhatom, hogy odabent minden rendben?
2011. jan. 29. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg minden rendben lesz.Nekem is volt ilyen mondjuk én a kórházba mentem egyből bent is fogtak kaptam gyógyszert .Pihenj most tényleg ez a legfontosabb minél többet .
2011. jan. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A szerda tényleg nagyon messze van, nem értem miért kell ennyit várakoztatni az embert, ez nem vicc. Tényleg csak UH-n derül ki, hogy mi van odabent. Unokatesóm feleségét 9 hetesen öntötte el a vér, hétvégén, be is vitte a mentő és hétfőig kellett várni UH-ra. Nem lett semmi baj szerencsére, de 1 hétig bent feküdt.

Ha tudsz szerdáig mindenképpen feküdj, ne csinálj semmit! Remélem nem lesz baj. 35 hetes km

2011. jan. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sziasztok, köszi a "hajnali" válaszokat (közben lepihentem azért csak most írok) de még mindig nagyon ideges vagyok. Egyszerűen csak arra tudok gondolni, hogy odabent vajon mi lehet??!! Próbáltam intézni holnapra egy uh-t a volt szülésznőmet hívtam nagyon rendes volt remélem sikerül!

Ma itthonmaradok, elég sok programom lett volna ugyanis van egy 1,5 évesem is...mellette pihenni... de a párom is itthon marad velünk ma segíteni:-( hát remélem minden jó lesz mert rettentően aggódóm!!

2011. jan. 29. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia voltál uh-n mit mondtak írj magadról.Első voltam
2011. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!