Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi pénzt...

Szerintetek mennyi pénzt illik adni egy fül-orr-gégész orvosnak, aki orrpolippal fogja műteni a gyerekemet? + az altatóorvosnak ja és az ápoló (k) nak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Maszek orvosnak szabott árai vannak. Állami orvos nem fogad el paraszolvenciát. Ne is erőltesd.
2011. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem tavaly műtöttek orrpolippal.Nem maszekhoz mentem,mindent a TB állt.Altatóorvosnak,nővérnek nem adtam,mert az 1 éjszakás ottlétem alatt legalább 10 nővért láttam.Mielőtt hazaindultam volna az utolsó vizitnél adtam az orvosnak egy borítékot benne 10.000 forinttal.A zsebébe akartam rakni,de nem tudtam,így a kezébe adtam.Pontosan tudta a doki,hogy mit jelent a boríték,és simán elrakta.Szóval én csak annak a dokinak adftam aki megműtött.
2011. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!