Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden nap szelelek. Ha nem...

Minden nap szelelek. Ha nem szabad valahol, akkor felpuffadok, rosszul vagyok. Gyerekkoromban is ez volt, de nem ennyire. Akármit eszem, tele vagyok gázzal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Melóhelyen nem lehet csak úgy óránként 3-szor wc-re futkosni, hogy bocs finganom kell, mert le és ki is b@sznak. Akármit eszem, ez van. Gyerekkoromban is sokat gázosítottam már. Nem tudtam soha minden nap wc-re menni tojni, de mostanában erre figyelek. Meló után alig várom, hogy hazaérjek és az az első, hogy elengedem a galambokat. Amikor dolgozom, szenvedek, felpuffad a hasam és érzem, hogy mindjárt akkorát szól a hátsóm, hogy szétrobban az épület. :D Nem irodában dolgozom, hanem gyárban, fizikai munkát végzek. Van ott norma, ezért sincs idő szaladgálni. Wc-n se a legjobb elengedni, mert sokan vannak és megszólnak. Mit tehetek ellene? Tényleg normális kajákat eszem, mint bárki más.
2011. jún. 17. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fehérliszes és cukros kajákat tömni magadba, régen én is így voltam vele, aztán a doki elvága a dolgot azzal,hogy napi 180 gramm a megengedett szénhidrát mennyiség, a pékáru, teljes kiőrlésű legyen.
2011. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem is sok minden fel fúj sajnos,mondjuk voltam gyomortükrözésen is ,nem találtak semmit.

szerintem figyeld meg hogy mik azok a dolgok amiktől igazán ilyen jön rád.Vagy eddig h tapasztaltad?

2011. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én pl húst nem tudok enni,mert ilyen szinten rosszul leszek tőle.Kivéve a haltól.
2011. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húst nem eszek, meg fehér lisztes lótúrókat sem. Utóbbit a székelési problémáim miatt nem eszem. Nem eszek cukrosat sem, nem vagyok édességevő. :) Ahogy szoktam mondani, nem azért élek, hogy egyek, hanem azért eszek, hogy éljek. :) Szóval marhaságokat nem tömök a fejembe. :)
2011. jún. 19. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenképp menj el a háziorvosodhoz, és kérj beutalót gasztroenterológiára. A különböző ételérzékenységek mellett epeproblémákra, Chron-betegségre is utalhat, stb.
2011. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!