Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes így edzeni, hogy...

Érdemes így edzeni, hogy mindennap?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy mindennap. De mindennap csak egy izom részt pl. hétfőn csak a mellet 6-8 gyakorlatot, kedden a bicepszet 6-7 gyakorlattal. Érdemes így vagy másképp kéne?
2011. jún. 17. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem olyan mozgásformát válassz ami minden izmot megmozgat egyszerre,pl aerobic
2011. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nap minden izmodat mozgasd meg kis súlyokkal és könnyű gyakorlatokkal, de sokszor végezd el őket. Úgy csináld, hogy pl. hétfőn és kedden edzel, szerdán és csütörtökön meghagyod az épülési időt az izmodnak, max. futni mész el. pénteken és szombaton megint edzhetsz, és kép naponta pihenj. A futás egyébként minden nap mehet, úgy 8-9 körül még nincsen sötét és hűvösebb is van:)
2011. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés köszi.
2011. jún. 19. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!