Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még nőhetek? Ha növök lesznek...

Még nőhetek? Ha növök lesznek következményei?

Figyelt kérdés

Jelenleg kb 74-75 kiló vagyok és olyan 170-173 centi magas.(és nem egy vékony alkat vagyok) 13 éves vagyok és fiú. Ha lehet még el tudnám érni a 2 méteres magasságot valahogyan? Vagy ha nem legalább az 190 centit? De nagyon akarok 2 méter magas lenni :). Ha elérem lesznek valamilyen következményei pl: gerincfájás, derékfájás meg ilyesmik?


Valamilyen módszert még tudnátok javasolni hogy elérjem a 2 métert? (bár a növés úgy tudom genetikailag meghatározott).


2011. jún. 17. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg apádat és nagyapádat, kb. olyan magas leszel te is.
2011. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem jók az esélyeid a 190 cm-re! Tanulj is szorgalmasan, hogy ne csak magas legyél, hanem okos is:))
2011. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid magasak akkor lehetsz még te is magas. Ez genetika. Bár van valami módszer, amivel lehet nőni, de csak pár centit, és elég fájdalmas. Mert el törik a lábszárcsontokat, és valahogy nyújtják.
2011. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szüleimet és a nagyszüleimet már most lehagytam magassagbán :). Az agy is megvan mert 4.8 lett az évvégi átlagom :).
2011. jún. 25. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:

nyugi meg van az esélyed rá,mivel már most elég magas vagy,de a srácok 22 éves korukig nőnek:)

de a lényeg,h jó lenne,ha sportolnál valamit!

és kálcium Dvitamin és sok vitamin és vitamin:)

2011. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sportolásba beleszámít ha naponta kinecezek? De annyira hogy másnpra izomlázam vna :). Kinecten focizok táncolok boxolok olimpiai sportok meg ilyenek. Ha nem tudod mi az a kinect akkor: egy mozgásérzékelő amire van sok játék amiket ha sokáig játszol garantáltan elveszted minden energiád :). PL: 100 méteres futáskor helyben kell futnod, focizáskor rúgnod, meg mindent érzékel amit csinálsz és amit csinálsz azt csinálja a karaktered.


http://www.youtube.com/watch?v=3DdgD5Ro6V0

ilyeneket naponta 10-20-szor. Nem pontosan ezt. A 32 ráncból bőven válogathatok :).


Amúgy hetente 1-szer úszok 1 órát.

2011. jún. 29. 18:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Javítok: tánc nem ránc :D.
2011. jún. 30. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!