Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek teljesen összeomlani...

Kezdek teljesen összeomlani és kifordulni önmagamból. Milyen következményei lesznek ennek az életnek amit akarok? Baj h ezt akarom?

Figyelt kérdés

mintha teljesen kifordulnék önmagamból. tegnap néztem egy filmet az volt a címe h 13 a csaj 13 éves volt drogozott piált meg minden ilyen, mind1 hosszú és a legdurvább h sokakat elrettentene a film de én teljesen máshogy reagáltam rá, én is olyan életet akarok mint az a csaj. ahogy kezd körülöttem összeomlani minden úgy leszek egyre rosszabb énis :S egyre rosszabb az életfelfogásom. most nem a depressziót értem ez alatt hanem azt h mérhetetlenül tönkre akarom tenni magam. vágyok arra h kipróbáljam a drogot és h minden hétvégén segg részeg legyek valahol közbe meg mindig más pasikal kavarni. kezdek félni ):

most ezt így bajnak érzem de valamikor.. mostanában elég sokszor rám jön ez az érzés h én ezt akarom


2010. jún. 16. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nos ez igenis valamilyen pszihés probléma hiszen ártani akarsz magadnak. Javallom keress fel valami szakavatott személyt, írass fel boldogságbogyókat, ha pár év múlva nem akarod hullaként végezni egy aluljáróba.
2010. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az nem jó... :(

De egy biztos! Ha ezeket megteszed az biztos, hogy nagyon rövid lesz az életed és szenvedni fogsz!

Miért érzed így? Nincsenek olyanok körülötted akiket szeretsz és jól érzed magad velük?

Remélem hamar elmúlik belőled ez az érzés!

2010. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez néha velem is így van, de nem vagyok depressziós meg semmi ilyesmi, csak élni akarok, ereket nem akarok vagdosni, meg nem beszélek úgy anyával, mint a kiscsaj, a drog alatt nálam csak a fű max, meg hát pasik... valahol érthető, hisz lázadsz, más akarsz lenni mint ami vagy, de annyira ne süllyedj le mint a kiscsaj.
2010. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
annyian elutasították már az érzéseim h már teljesen elvesztettem a reményt h én valaha is boldog kapcsolatban fogok élni. és ez nagyon kiborít. egyre többször van velem ilyen mostanában :S
2010. jún. 16. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is éreztem már így nem egyszer félre sikerült kapcsolatok miatt, és most ott tartok, hogy jelenleg nem is kell senki, most nyugi kell, és így van időm magammal foglalkozni!

Ha bármi ilyenbe belekezdenél amit írtál, akkor meg biztosan senki se figyelne Rád, kihasználnának, és még beteg is lennél. De mindenképp csak egy kapcsolatban tudnál kiteljesedni? Várj türelemmel, ne akard görcsösen, mert annál inkább az ilyen f@szkalapokat vonzod be magadhoz!

2010. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kell menned minél előbb.
2012. jan. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!