Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Szerintetek én...

Nagyon fontos! Szerintetek én is elkaptam?

Figyelt kérdés
A barátomnak tegnap este fájt nagyon a hasa, de csak 2 óra hosszát találkoztunk. Reggel mesélte neten, hogy hajnalban hányt sokat, megy a hasa és lázas.Újre vírust kapott el. Szerintetek én is elkaptam? Mikor találkoztunk csak a hasa fájt más baja nem volt. Nagyon Fontos hogy válaszoljatok.
2011. jún. 18. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, cirka 10 perc elég hozzá.
2011. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
? Ezt nem értem.
2011. jún. 18. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik tünet nálad is jelentkezik, akkor igen. Egyébként honnan tudnánk? Ha jó az immunrendszered, akkor lehet, hogy elkapod, de észre sem veszed, tehát hogy nem leszel beteg.
2011. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha vírus, akkor elkaphattad, de nem biztos, mert függ az immunrendszered állapotától. Bízz a szervezetedben, hátha legyőzi. :)

De nem biztos, hogy vírus, az ételmérgezésnek ugyanezek a tünetei, és ilyen melegben könnyen romlik a kaja.

2011. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vírus, akkor elég 10 perc ahhoz, hogy elkapd. Csak egy helyiségben kell lenned a beteggel.
2011. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!