Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek elkaptam én is?

Szerintetek elkaptam én is?

Figyelt kérdés
A barátom vírusos, de amikor mi találkoztunk akkor csak a hasa fájt más panasza nem volt. Ha még csak a hasa fájt akkor is elkaptam? Nem akarom elkapni megint, egyszer már elkaptam és nagyon rossz volt :(
2011. jún. 18. 22:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves valaki írjon :(
2011. jún. 18. 22:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát... nagy valószínűséggel, igen. De ha 1x már voltál beteg, akkor erősebb lesz az imunnrendszered és igy könnyebben tud a virus ellen harcolni... amúgy milyen virúsos betegsége van??
2011. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hányásos hasmenés.. egyszer már ő is elkapta, de most ujra.. félek hogy én is elkaptam megint. Tegnap találkoztunk ha mégis elkaptam mikor jön ki rajtam?
2011. jún. 18. 22:36
 4/6 anonim válasza:
szia! lappanghatott a vírus már 1 ideje benne szóval simán elkaphattad.
2011. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jön ki rajtad, lehet, hogy csak hordozója leszel egy ideig. nem kell behisztizni rögtön, mert ha úgy állsz hozzá eleve, hogy elkaptad, akkor úgyis úgy lesz... ezt még nem tudhatod, úgyhogy inkább ne edd magad ilyesmin, amin még nem tudsz pontos infót, így hát segiteni sem tudsz rajta. Szerintem, ha már 1x elkaptad, akkor nem fog megint vissza menni... 50-50 (első)
2011. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ne stresszelj rajta,mert avval csak rontasz a helyzeten.

Szedj eros immunerosítoket,egyél sok vitamint,zoldséget,gyumolcsot,keruld a sok hust,tejet,élesztos,cukros,sos dolgokat.

Ha félsz,akkor szerintem menj el orvoshoz,és kérd ki a tanácsát.

De a félelem mindig a legrosszabb tanácsado

2011. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!