Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem hiszem, hogy ide tartozik...

Nem hiszem, hogy ide tartozik a kérdés?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok,meg,hogy csak nálam Szigetszentmiklóson van az,hogy az ivóvíz egy hányadék.Szó szerinte víz helyett valami más folyik.Mikkor engedek egy pohár vizet akkor az pár percig hó fehér.Persze ez a klór!De az,hogy megiszok 4-5 l vizet és még mindig szomjas vagyok az már kicsit durva.Nincs semmi íze.Régen itt nálunk nagyon finom víz volt.Csepeli ismerőseink innen vitték a vizet,mert annyira finom és szó szerinte laktató volt.Ha meg a fúrt kútról iszok akkor pár korty után már jobban is érzem magam.A szüleim hisztiznek,hogy ne a kútról igyak vizet,mert az mérgező.Hát szerintem ami a csapból folyik AZ a mérgező.Ugye ez nem országos szintű!?Ez a szörnyű víz mocskolás még nem terjedt el mindenhol.Ugye nem teszik tönkre a híres magyar édesvízkészletet?!
2011. jún. 19. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik, hogy csapvizet iszol. Szerintem napi 40 szál macskaszőrös cigarettával egészségesebb életmódot lehet élni, mint 4-5 liter csapvízzel. Multikba 40-50 Ft 1,5L víz, ennyit megér, hogy ne szennyezd magad!
2011. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
jól tudod, nem ide tartozik a kérdés
2011. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelezd a szolgáltatónak.

Ennek elvileg ivóvíznek kell lennie, de ha olyan, amilyennek írod, az nem felel meg az ivóvíz követelményeinek. Mondjuk a klór az klór, máshol is ki kell kicsit engedni a vizet, de utána már nem olyan klóros.


Azt meg ne mondja senki, hogy a csapvíz ivás olyan szörnyűség, hiszen ez elvileg tényleg ivóvíz, arra való, hogy megigyák. Nem fogok ráállni erre az új trendre, hogy hatosával hordom haza az ásványvizet, amikor a csapból is folyik víz.

2011. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az utolsónak teljesen igaza van.Magyarországon van a legtöbb ivóvízforrás.Akkor nehogymá itt legyen a legmérgezőbb a víz!!! Egyébként kinek van mamár arra pénze,hogy ásványvizet igyon?!

2011. jún. 20. 08:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre szerintem a legjobb megoldás a víztisztító. kb 60ezer Ft, és egy életre le van a gondod erről, évente a szűrőcsere max 2000. egy év alatt visszajön az ára, ha nem veszel ásványvizet...én már a csapvizet nem is tudnám a számba venni a tisztított víz után.
2011. jún. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!