Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt a füllyukam mit...

Begyulladt a füllyukam mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb. fél éve vt a fülembe bizsu fülbevaló és azóta csak műanyag,vagy arany.és még mindig nem gyógyult be.pénteken kivettem a fülbevalóm,megfogtam a fülem és jött belőle a genny.2 napig nem vt benn a fülbevaló kicsit kiürült,de tnap már muszály vt betenni,nehogy benőljön a lyuk.ma bioptronlámpáztam 10 percet,de azzal kb. 3-4 nap míg el fog múlni.vmi más módszer?mert már húzódik lejjebb is a gyulladás,már a fél álkapcsom is fáj tőle :(
2011. jún. 21. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is egyszer próbáltam ki ezeket a bizsukat, meg egyebeket az arany fülbevalóm helyett, nem kellett 2 nap a sok ki-be tevéstől be is gyulladt. Azonnal kivettem és beletelt vagy 4-5 nap mire vissza tudtam tenni az aranyat, bár akkor is rohadtul fájt, de azóta sem vettem ki,ha csak nem volt muszáj. Egyszerűen nem bírja a fülem. Vagy ne tegyél semmit a füledbe, vagy tegyél olyat amitől nem gyulladt be és nem kell kivenni.
2011. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha terjed a gyulladás, akkor vagy túl későn fedezted fel, vagy túl sokáig próbálkoztál sikertelenül házilag kezelni. Menj el dokihoz, majd ő felír gyulladáscsökkentőt és lefertőtlenítik a füled. Ha pedig bizsutól hajlamos begyulladni, akkor csak arany v ezüst fülbevalót viselj, és azokat is úgy, hogy naponta vedd ki és fertőtlenítsd.
2011. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.csak az a probléma,h már fél éve vt a fülembe az a fülbevaló és még mindig nem gyógyult be a fülem.a dokihoz nem tudok elmenni,mivel fémallergiám van és keresztbe megesz,ha megtudja,h már megint fémet viseltem.most lámpázom,meg veszek vmit a patikában.

köszi

2011. jún. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!