Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az nem normális, hogy én csak...

Az nem normális, hogy én csak 2-3 naponta nagyvécézek?

Figyelt kérdés

Itt szoktam olvasni, hogy szinte mindenki naponta megy. Valami baj lehet, hogy én akár 4 napig is elvagyok nélküle? Egyébként egészségesen étkezem + mozgok, talán attól lehet, hogy nincs bennem sok méreganyag, ezért nem távozik?

Ja és sokat is iszom, ezért sokat pisilek (ami szinte átlátszó, semmi sárga nincs benne), így ebből a szempontból nem lassú az anyagcserém.


Mi lehet a baj? Köszi a válaszokat!


2011. jún. 22. 06:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, kihagytam hogy sokszor eszem keveset, aminek elvileg gyorsítania kéne az anyagcserét, meg hogy 15 éves lány vagyok.
2011. jún. 22. 06:19
 2/6 anonim válasza:

Szia!

A székelés mindenkinél máshogy működik. Valaki naponta, valaki hetente egyszer megy, valakinél változó. Nincs aggodalomra okod, ha mellette jól érzed magad a bőrödben, jó a közérzeted. :)

2011. jún. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig is ennyiszer mentél, nem baj.

A székletürítés változásai fontosak, és persze a széklet minőségének változása is.

2011. jún. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sem túl egészséges, hogy csütörtökön kakkantod ki a keddi kaját. Én napi kétszer szoktam, de osztálykiránduláson (4 napos) nálunk is volt egy csaj, aki annyit evett mint mi, és egyáltalán nem kakkelt csak otthon, osztálykirándulás előtt, és után. Egy testtömegindexet írj már!
2011. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
22,04 a testtömeg indexem.
2011. jún. 22. 07:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor az eléggé jó, szerintem nincs gond, ilyen az anyagcseréd.
2011. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!