Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete hőemelkedésem van....

1 hete hőemelkedésem van. Vagy ez nem számít annak, ez normális?

Figyelt kérdés
37,1 37,4 sőt volt 37,6 is aztán lemegy néha 36,8-ra de inkább 37 fölött mozog. ez normális?
2011. jún. 22. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az. Kisebb gyulladásra utal, vagy srtesszesebb időszakra, ha elmúlt.
2011. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ ha nem múlik, laborra kell menned.
2011. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ha steresszre is kijön, akkor lehet várok hétfőig a háziorvoshoz menéssel, mert most volt érettségim, bár én nem éreztem, hogy nagyon izugaltam volna, de lehet, hogy így jelentkezett. ma már vége lett szerencsére az érettséginek:) úgyhogy ha ez volt a baj, akkor ennek megkéne javulni hétfőre.remélem ez volt a probléma.

egébként a nyakamon van egy csomó legalább 1-2 éve, mintha mostanába nőtt volna, és néha ha megeröltetem a nyakam fáj is. azt olvastam, hogy a rosszindulatú daganat egyik jelei lehet a tartós hőemelkedés.

Illetve múlt héten elkezdett fájni a lágyékomnál 2 oldalt(talán petefészek?) egyszer az egyik oldalon szúrt, utána meg a másikon, majd a hólyagom kezdett el fájni, sőt tegnap is fájt. szóval ha a stressz lehet a baj, akkor hétfőre elmúlik, ha nem akkor lehet, hogy a hólyagom(bár nem értem mitől lenne, mert direkt iszok sokat, és nem hinném, hogy felfásztam, meg amúgysem vagyok felfázós típus.) Köszi a választ!

2011. jún. 22. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Napszúrás is lehet vagy hasonlók.

De szerintem elfog múlni ne félj :)

2011. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
voltam napon, akkoriban, amikor elkezdődött, de nme sokat, és feküdtem egy 20 percet, a fejemet meg letakartam. egy hétig lenne miatta? csak az a gond, hogy szédülök is mellé, valószínűleg a hőemelkedéstől, nem hiszem, hogy ez új tünet.
2011. jún. 22. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!