Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek a tünetek?...

Mik lehetnek ezek a tünetek? Lelki, vagy fizikai eredetűek?

Figyelt kérdés

Egy jazz táborban voltam, nagyon túlvállaltam magam, arra sem volt időm, hogy a vászoncsizmámat nap közben szandálra cseréljem.

Pár napja a szandál felsebezte kicsit a lábfejem, és így, hogy egész nap a csizmában pácolódtam estére irdatlanul bedagadt, fájt, a fájdalom a combomig kisugárzott, piros volt, stb...

Még aznap este hajnal 5-ig hánytam és hasmenésem is volt, + lelkileg is elég rossz passzba kerültem, attól féltem, a régi "pánikbeteg" tüneteim jönnek vissza, nem mertem elaludni, mert attól féltem, megőrülök (szó szerint) annyi gondolat cikázott bennem...

Másnap kicsit jobban lettem, aztán megint jött egy rosszul lét, taxival vittek a barátaim kórházba, hidegrázás, idegesség, nem tudom elmondani, belülről remegtem, üres voltam nagyon rossz volt.

A kórházban kicsit lenyugodtam, mire az orvoshoz kerültem, kb. semmi bajom nem volt.

Azt mondta, a lábamon ha terjed a piros folt, irány a sebészet. (nem terjed, szépen lappad azóta.)

Diétázom, csak krumplit és kis sajtos tésztát eszem (haza jöttem a táborból), de az a belső rezgés-remegés néha vissza jön...

Mitől lehet?

Holnap elmegyek a házi orvoshoz, talán elküld vérvételre...

Azóta mintha más ember lennék, nem dohányzom, nem iszom (nem is merek, pedig a rosszullétemhez ennek semmi köze), rengeteget gyakorlok, annyira válogatós lettem, hogy mit nézek/hallgatok meg, mit olvasok el, nem akarom az életemet szeméttel megtölteni, minden időt kihasználok, hogy jobb zenész és jobb ember legyek.

De mi okozta bennem ezt az éles váltást??

Eddig én voltam a szétesett "ganjamama", aki akkor gyakorol ha kedve van hozzá, viszont orrba-szájba bulizik...

Mindkettő nagyon végletes...

Lehet a mostani lelki bizonytalanságomnak ehhez köze? vagy mi ez?...

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. jún. 23. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlhajszolod magad, talán ezért vannak a tüneteid.
2011. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rájöttél,hogy az élet lehet nehéz is,meg vége is lehet.És próbálod értelmesen tölteni.Nagyon helyes.De,ha a háziorvosod azt mondja,hogy az állapotod nem halálos,azért még élhetsz továbbra is normálisan,nem muszáj direkt tönkretenni a testünket,mert tényleg kellemetlen,ha valami fáj és ronda.
2011. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért érzed másként magad, mert akkor este amikor hánytál és hasmenős voltál elengedtél valamit az életedből. És hidd el kellemetlen volt, de szinte újjá születtél. A pánikbetegségedről írtál érintőlegesen, és az is akkor jön elő, ha már az idegrendszer pattanásig feszül. Nem árt vigyáznod magadra jobban, a remegés a kimerülés jele, fogd vissza magad, tudod a középút mindig eredményesebb.
2011. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Döbbenetes hasonlóságok, sajnos én is pánikbeteg vagyok, de már sikerül kilábalni belőle.


"lelkileg is elég rossz passzba kerültem, attól féltem, a régi "pánikbeteg" tüneteim jönnek vissza, nem mertem elaludni, mert attól féltem, megőrülök (szó szerint) annyi gondolat cikázott bennem..." - Tegnap ugyan ez volt velem este.


"Azóta mintha más ember lennék, nem dohányzom, nem iszom (nem is merek, pedig a rosszullétemhez ennek semmi köze), rengeteget gyakorlok, annyira válogatós lettem, hogy mit nézek/hallgatok meg, mit olvasok el, nem akarom az életemet szeméttel megtölteni, minden időt kihasználok, hogy jobb zenész és jobb ember legyek.

De mi okozta bennem ezt az éles váltást??

Eddig én voltam a szétesett "ganjamama", aki akkor gyakorol ha kedve van hozzá, viszont orrba-szájba bulizik...

Mindkettő nagyon végletes... " - Teljesen ugyanez történt velem, emiatt tudatosult bennem, mennyire fontos az egészségünk, és ugyanezt teszem, és én is azt érzem már a végletek, amit műveltem azelőtt. peace

2011. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!