Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami betegségem lehet?...

Valami betegségem lehet? Tünetek lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok/Jó napot kívánok!


Szóval: korábban is volt erős folyásom, de voltam nőgyógyásznál és nem talált semmit, azt mondta kicsit sok, de nincs baj. Mindig előjött megfázáskor, de mostanában fura dolgokat tapasztalok.


Hogy kezdődött?

1. Nem tudok aludni, hajnalig forgolódik, de képtelen vagyok elaludni, néha ok nélkül érzem idegességet.

2. Később megjelent a mostani erős folyásom odalent. Nagyon fura szaga van, ahogy a vizeletemnek is. Nagyon erős, vegszer jellegű. És a folyás is borzasztóan erős, bár meg is vagyok fázva. Ha lezuhanyozok, pár óra múlva már érzem az erős illatát magamon és szinte a bugyim is átázik tőle.


Szerintetek mi oka lehet?


2011. okt. 20. 09:27
 1/2 A kérdező kommentje:
És még egy dolog: fura fémes ízt érzek néha a számban, pedig soha életemben nem dohányoztam és fura a lehelletem. Nem cukorbetegség, mivel nem acetonos a lehellet.
2011. okt. 20. 09:29
 2/2 anonim válasza:
velem is van ilyen de ritkán :( én sem tudom de állítólag kisebb reprszió vagy hasonló okozhatja....
2012. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!