Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vérzik a fenekem? :\

Miért vérzik a fenekem? :\

Figyelt kérdés

Nem valami jó az emésztésem, kb egy héten ha kétszer elmegyek hosszabb WC-re, de akkor viszont tiszta véres lesz a wc kagyló..:\ Van amikor alig akar rendesen kijönni az ürülék, csak vér jön ilyenkor ki és csak "erőlködök", majd elmegyek kb egy órára rá wc-re és utána rendesen jön, de akkor is vérzik...:\ Eleinte csak pár csepp volt, de azóta sokkal több jön ki.. ugye ez csak azért van mert nem járok túl sokat wc-re?

bocsi..érthetőbben nem tudtam elmagyarázni...:s:D


16/L


2011. jún. 25. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj! A véres ürülék nem játék! Pláne ha még kisebb székrekedést is produkálsz! Minél hamarabb menj orvoshoz!
2011. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igyál minden reggel éhgyomorra 2-3 dcl Ferenc Jóska vizet. Fél óra múlva jön a hatás, és mehetsz a dolgodra. Én évek óta csinálom, és minden rendben. Ha vérzik a feneked. az arany ér.Veszélyes is lehet.
2011. jún. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amilyen hamar csak lehet menj orvoshoz, mert ez tényleg nem játék!!!
2011. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ész, hová mész??? Az első után sürgősségire (v. la. azonnal dokihoz) kellett volna menni!

De úgy tűnik, te is jobb szeretnéd megvárni, míg nagyobb bajod - pl. rák, elállíthatatlan vérzés, stb. Te tudod.

2011. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16 évesen lehetséges az aranyér?:\ én nagyon félek elmenni orvoshoz, még a szüleimnek sem mondtam el hogy van ez a bajom... nem olyan könnyű beszélni róla..eleinte nem gondoltam hogy lehet ebből valami komolyabb baj...
2011. jún. 25. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen sürgősen menj orvoshoz. Aranyér is lehet, de akár rák is! Ne halogasd a dolgot.
2011. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aranyér bármikor lehet, mikor kórházban voltam, a szobatársam egy 15 éves csaj volt, akinek már a 3. aranyérműtétje volt.

De lehet, hogy csak a székrekedés és erőlködés miatt berepedt a végbeled.

Viszont az sem jó móka, a seb elég könnyen elfertőzödik, mivel ugye azonnal bekened széklettel.

Orvos mihamarabb, szüleidet nem kell beavatni, elég lesz akkor, ha komolyabb kezelést is igényel a dolog. Jobb esetben megúszod egy aranyérkenőccsel, némi hashajtóval és egy gasztroenterológiai beutalóval.

2011. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2011. jún. 26. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd megírod, mi a diagnózis? Kíváncsi vagyok. :)
2011. jún. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!