Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran játszunk popóba, és...

Gyakran játszunk popóba, és nekem az utóbbi időben vérzik a fenekem wc-zéskor. Az lehet, hogy utóbb mikor csináltuk, szétrepedt a fenekem és még nem gyógyult be, vagy tuti aranyér? Elég kemény szokott lenni a székletem és nem mindig járok naponta.

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

hát talán ne jáccogassál popóba... rájöhettél, hogy nem arra van.Majd 5 év múlva meg nemtudod tartani a székleted.

A nyálkahártya sérülések amúgy is nehezen gyógyulnak,aztán majd pasid megint bejátszik popódba nem elég a sok baktérium ami eleve a végbélben van, még be is jut a véráramodba vérzés miatt. Nagyon felelősség teljes vagy.

2009. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a gyakran játszunk alatt azt értem hogy van hogy egy héten 2-3-4-szer,de van hogy 1 vagy két hétig nem.
2009. júl. 28. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
ettől függetlenül tartom, amit leírtam. Ezek komoly dolgok. Ez az analsex mostanság jött nagyon divatba. Régen is volt, de nagyon el van már "szaporodva", baromira nem egészséges, sem a pasinak, sem a nőnek. Pasi berakja a nemi szervét egy olyan helyre ahol a székletmaradványok ott figyelnek, és a székletből megmaradt baktériumok is. szal....
2009. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem ezt az anális dolgot,mi jó abba?

Szerintem a puncit találták ki arra hogy ott közösüljön az ember.

2009. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Számomra undorító és nem arra való a popó! Pontozzatok le, de úgy gondolom, hogy ha erre válalkozik valaki megérdemli, bármi baja lesz!!!

2009. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván azért csinálják, mert jó érzés. Passzívfürdő meg csodákra képes...

De heti több alkalom tényleg nem helyes, nem biztos, hogy öt év múlva, de öreg korodra biztosan problémák lesznek azzal, hogy nem tudod tartani.

2009. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

jaj persze jó érzés, hagyjuk már a rizsát. Az emberek 99%-a mégis fél a kuptól, meg jajj nagyon fáj,,meg az aranyerükkel sem mernek elmenni dokihoz, meg hogy ne turkáljanak neki ott, de egy 18 centis dorong nem fáj?

Nah erről szerintem ennyit.

2009. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fifien válasza:
én 2 nappal ezelőtt véreset székeltem kicsi alvadt vér is jött ki azóta kenem reparonnal meg kúppal is ön szerint ez nem súlyos betegség jele ??
2012. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!