Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz dolog a dohányozni?...

Rossz dolog a dohányozni? Dohányzik-e a családodban valaki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Igen, rossz dolog, nem hiszem, hogy bárki is ellenvetéssel élhet ennek.


Nálunk nem dohányzik senki, a felmenőim között sem dohányzott soha senki. Nejem sem dohányzik, de az ő felmenői között mindenki dohányzik...:-|

2009. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem rossz dolog, de nálam sajnos az anyukám, apukám dohányzik. :(
2009. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Apum dohányzik, anyum csak ritkán most épp leszokott, bátyám is dohányzik és én is. Nagyszülők nem. És persze hogy rossz dohányozni.
2009. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis igen, rossz dolog :)
2009. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Elírtam... Igen, rossz dolog.
2009. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleg rossz , nem hiaba nevezik karos szenvedelynek ! Nalunk apukam dohanyzik,de o soha sem a lakasban , mindig kiment.Folyton ragozott es fujta magat parfummel,megis ereztem.Anyukam es a nagyszuleim nem dohanyoztak es apai oldalrol sem.Az exparom dohanyzott es nem volt valami kellemes.Ot leszoktattam a lakasban dohanyzasrol a mostani parja halas nekem ezert.De egy ido utan mivel eleg undorito egy "hamutallal csokolozni" a csokok elmaradoztak.A mostani parom nem dohanyzik,szerencsere,de egyre ritkabbak a nem dohanyosok.Ha meg nem szoktal ra,szerintem ne is tedd.Raadasul egy csomo penz! En masra koltenem, hasznosabb dologra.Termeszetesen en sem dohanyzom es a testverem sem,pedig en is jartam rendszeresen bulizni,sot dolgoztam is pultoskent es megsem szoktam ra!
2009. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,én nem dohányzok,csak anyum dohányzik!
2009. márc. 25. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Alap igazságok:

Nincs az a kevés dohányzással bevitt nikotin ami hasznos lenne.

A dohányzás abba hagyásának nincs alternatívája!

2009. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!