Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi folyadékot és mit...

Mennyi folyadékot és mit fogyasztotok egy nap? Hogy vegyem rá magam, hogy a 1,5-2liter folyadék meglegyen?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon keveset iszok egy nap. Van,hogy fél liternél többet nem tudok.:S Egyszerűen nem kívánom,és ez tudom,hogy sok problémához vezet(pattanás,ráncosodás,narancsbőr,stb...)
2011. jún. 25. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2-3literrel iszom. Ígyál mindig azt amit épp kívánsz, vagy sportolj abban úgyis megszomjazol.
2011. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én például csoki vagy egyéb nass helyett iszok. Ha édes kell 100%- os gyümölcslé, vagy mézes tea, limonádé. Amúgy egy- egy pohár víz öblítésnek. :))

Mikor chipset ennék, behelyettesítem levessel.(Mondjuk előzőnap főzök, és ha kell melegítek.)

2011. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igyál olyan dolgokat amit szeretsz. Biztosan van valami kedvenc üdítőd. Tudom, pénzbe kerül, meg nem a legegészségesebb, de csak addig kell innod az üdítőket, amíg rá nem szoksz a több folyadék fogyasztására, aztán már kívánni fogod magadtól is az innivalót. (akár a vizet is)


ja és írj emlékeztetőt a telefonodba, hogy bizonyos időközönként megigyál egy pohár folyadékot.


Egyél sok levest és lédús gyümölcsöket.

2011. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát alapvető hiba, hogy nem akkor kell inni, amikor megkívánod, vagy szomjas vagy. Én úgy vettem rá magam, hogy mindig a kezem ügyében volt egy 1,5 literes flakon mentes vízzel, és mikor megláttam, ittam. Azért szoktam mentesre, mert ebből többet tudok inni, mint a szénsavasból, és azért flakon, mert így több gurul le, mint pohárból.
2011. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ugy 1,5 liternyit ihatok naponta, ásványvizet, vizet és kávét (bár tudom h azt nem kéne beleszámolni), igyál olyan folyadékot amit szeretsz, ha ugyse megy, bizonyos idő közönként ha kivánod ha nem igyál meg egy pohár vizet, hidd el jobb lesz tőle az egészséget, ha iszol megfelelőnyi vizet, és még ha nem is esik jol, csak pár másodpercig tart a kellemetlenség, egy idő után pedig természetes lesz, h már többet iszol.
2011. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a flakonos ötlet tetszik.:) Mindig ott lesz a kezemben és nem fogok elfelejtkezni róla.:D Mindig van itthon finom üdítő,de mindig csak akkor iszok ha szomjas leszek,ami nagyon nagyon ritka.:( Megpróbálom kényszeríteni magam.Ez az emlékeztető is tetszik.Köszönöm a válaszokat!!!:)
2011. jún. 25. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


Én teával kezdem a napot már 28 éve :), utána napközben csapvíz. Bár mostanában délután, ha meleg van, csak a tejet tudom lenyelni hidegen, a vizet nem kívánom. Szerintem 2-2,5 liter megvan egy nap.

2011. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!