Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Eléggé aggasztó.

Mitől lehet ez? Eléggé aggasztó.

Figyelt kérdés
A bajom az, hogy ha hirtelen felállok pl. ülésből, fekvésből nagyon sokszor megszédülök a látóterem néha elhomályosodik, elsötétül de pár mp után kitisztul.. a szívem is erősebben kezd el verni.... kicsit talán gyengének is érzem magam de az nem olyan nagy valami... most akarok dolgozni menni egy fóliába ahol 10 kilós dolgokat kell emelgetni, nem akarok kidőlni... aki tud kérem segítsen!:(
2011. jún. 25. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
valszeg alacsony a vérnyomásod, azért szédülsz meg, de ez nem tragédia, attól mehetsz melózni. ne hirtelen kelj fel, és akkor nem szédülsz meg!
2011. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

nekem is szokott ilyen lenni.:OOO

olyankor meg fogok vmi falat, vagy vmit h el ne essek, de max 5-10 mp-ig tart utána semmi bajom.

15L

2011. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tutira vérnyomásprobléma. Mehetsz dolgozni. Mondjuk ha rosszul érzed magad, max. a szünetben bedobsz egy kávét, vagy viszel energiaitalt.
2011. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És igyál eleget munka közben akkor nem lesz gond.
2011. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat... nem tudom 18 évesen normális ez? Amúgy az hogy kb. 50 fok meleg lesz nem rontja majd a helyzetet? Am. így is elég sok koffeines dolgot fogyasztok...
2011. jún. 25. 16:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, Mondjuk nekem magas, de legutóbb normális volt :S
2011. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kávét és energiaitalt meg épp ez az hogy nem szabadna inni! ne igyál ilyeneket, mert ez csak fokozza! Ettől is lehet baj a vérnyomásoddal.
2011. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen 24L
2011. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az összes tünet alacsony vérnyomás következménye. Lassan kell felállni, nehogy eless. A bőséges folyadékfogyasztást hiába ajánlják nekem is, nem változik tőle semmi. Létezik rá tabletta is (nem jut eszembe a neve), de nem vagyok a gyógyszerszedés híve.
2011. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez szokott lenni :S
2011. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!