Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig normális a kockulás?...

Meddig normális a kockulás? (többi lent)

Figyelt kérdés

csak azt akarom kérdezni ,hogy meddig egészséges számítógépes játékokkal játszani? vagy 1általán a számítógéppel foglalkozni?

a reggel 2 óra délután 2 óra az még normális?vagy meddig normális ?


2011. jún. 26. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
naponta kb 8órát gépezek, de valamikor kimarad néhány nap. nem halok bele és élvezem is
2011. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én több mint napi 8 órát nyom 10-22 ig általában. de akkor hagyom abba amikor akarom nem vagyok sem idegbeteg se függő se semmi nem a gép tesz hülyévé ha erre gondolsz.
2011. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én géppel dolgozom, tehát olyan 10-12 órát ülök egy helyben. Semmi bajom, mellette pedig túrázok és falat mászom.
2011. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
első vagyok, én pedig kondizok és futni is szoktam
2011. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Addig normális, amíg fel tudsz állni előle, és tudsz másra is gondolni.


Akkor van baj, ha már a WC-re is úgy mész, hogy "hubasszus, sietnem kell vissza, mert ennyi időt gép nélkül..." :)

2011. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Addig normális, míg táborban/barátok mellett stb. jópár napig nem hiányzik.

Amíg a feladatodat elvégzed.

Amíg a szabadidődben legalább egy órán át mást is csinálsz.


Én őrült sokat tolom szünetben, mondjuk mást is csinálok, meg kocogok, stb, de legnagyobbrészt gép.

2011. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Az, hogy normális-e, attól függ, hogy milyen problémákat okoz a számítógépezés hiánya. Ha pl. egyéb fontos teendőidre nem tudsz koncentrálni a gépezés miatt, akkor érdemes elgondolkodnod azon, hogy sok-e a "kockulással" eltöltött idő. Szóval erre nincs recept, van akinek az életmódja, sezmélyiség megengedi a napi 10 órát, és van aki napi 2 óra gépezés elmaradás is komoly gondokat okoz. Meg azt is érdemes figyelembe kell venned, hogy ez egy folyamat, és megtörténhet, hogy a kezdeti 2 óra, észrevétlenül 8-10re ugrik. Szóval csak óvatosan a kockulással, közben tekintsd át az életedet, és vigyázz rá, hogy nagyvonalakban harmonikus legyen. Egyébként a kockulás, nem egy kimondottan haszontalan tevékenység, pl. pont a napokban láttam egy olyan állásajánlatot, ahova kiváló stratégia játékosokat kerestek. :)
2011. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Addig normális, amíg nem jutsz arra a szintre, mint a párom :D

Eldobáltam az orra előtt az összes ruhámat, a tangám a feje tetején landolt, ő meg kockult tovább.

Persze amikor megsértődtem jött a szöveg, hogy át kellett vinni a pályát...

Azóta moderálta magát szerencsére, és alig van gép előtt :D

2011. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biosz tanár azt mondta h az 1-2 óránál több számitógépezés már függőség, hát annyi idő alatt még a facebook értesitőimet se tudom végignézni xdd
2011. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7. válaszolónak :D

engem érdekelne az az állás.kiválló stratégiai játékosokat keresnek?:D

2011. jún. 27. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!