Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen jó tartáson a...

Hogyan legyen jó tartáson a biciklin?

Figyelt kérdés

Nemrég újra kezdtem napi rendszerességgel tekerni elég durva terepen kb napi 1 órát. Már az elején észrevettem, hogy nem úgy ülök a bringán, mint kéne, csak nem tudom, mit kellene állítani.

A nyereg kb jó magasságban van, a térdem nincs a nyakamban, és a leszállással sincs gond, de a kormányt egy kicsit alacsonynak érzem - talán ezt kellene feljebb tenni?

A gond az, hogy a vége felé már érzem, hogy nehéz megtartani a fejem (előre dőlök, közben meg fel is kellene néznem, hogy lássam, merre megyek, és a vége felé már kezd fájni a nyakam, vagyis inkább hátul a tarkóm és a vállaim környéke. Most is érzem, és egyre rosszabb.

Megoldhatja a gondot, ha feljebb teszem a kormányt?


2011. jún. 29. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért szerintem az kell, hogy valamennyire előredőlj. De csak valamennyire. Szóval szerintem rakd feljebb a kormányt. :)
2011. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!