Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kiduguljon a...

Mit tegyek hogy kiduguljon a fülem?

Figyelt kérdés

Már egy napja be van dugulva a fülem nem tudom mit csináljak de nagyon idegesítő.

Előre is köszi!


2011. júl. 4. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg zsírdugó. Hivatalos álláspont szerint csak és kizárólag fülészethez lehet fordulni, ahol nagy farkasfecskendőbe langyos vizet tesznek és kimossák vele. Én is voltam már így. Aztán egyszer egy szenteste reggelén dugult be a fülem és mindenki szétrakta kezeit, az ügyeletes orvos is (csak mondott egy patikai trutymót, ami elvileg kioldja) és a patikus is, aki már nem akart belekezdeni a trutymó kikeverésébe.

Akkor bedurrant az agyam és eszkábáltam egy olyat, hogy a zuhanycsövet összehoztam egy olyan tűszerű vékony csővel, amivel a labdákat fújják fel kompresszorral és melegvíz segítségével otthon, házilag kimostam a fülemet. Azóta nem kell a fülészetek és az ügyeletek kölletlen pofájába bámulnom. De nagyon finoman, nem teljes nyomással kellene csinálni, mert nem veszélytelen.

2011. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz!
2011. júl. 4. 13:28
 3/3 boldogblog válasza:
Azután, ha kilukadt a dobhártyád, mondjuk az agyadig, és telepumpáltad a koponyádat vizzel, gyorsan rángass magadra 2-3 méter vastagságú finom földecskét és nyugodj békében!
2011. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!