Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülem tegnap óta bevan...

A fülem tegnap óta bevan dugulva. Mit tehetnék, hogy kiduguljon?

Figyelt kérdés
Holnap suli. Az egyik fülere tök süket vagyok :S Mit tudnék csinálni, hogy kiduguljon? (még ma) Van valami olaj...Régebben vettük, de az sem használ. Más nincs itthon. Gyógyszertár, meg nem hinném, hogy nyitva van. Próbáltam fecskendőt, de túl kicsi.
2010. ápr. 18. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg fülpiszkáló :D ;D
2010. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állj be a zuhany alá és meleg vízzel öblítsd ki. Folyasd bele jó sokáig a vizet. Ha fülzsír miatt van bedugulva, akkor ennek működnie kell. (Én egyszer a fülpiszkálóval dugítottam be, és ez akkor nekem bevált. Ellenben a fülgyertya egyáltalán nem.)
2010. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fülgyertya, DM

vagy fül-orr-gégészet. szerintem ez utóbbi, ha ilyen régóta tart...

2010. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ miért van bedugulva.Nekem egyszer fülkürthurutom lett sima megfázás után,ez nem fáj,semmilyen tünete nem volt csak az hogy 3 hétig nem hallottam az egyik fülemre.Amig elmentem orvoshoz eprsze mindent kipróbáltam,fülgyertya,fülmosás viszont ezek semmit nem érnek ha a dobhártya mögött gyülik fel folyadék. Azt meg kell várni amig felszivodik,sajna telhet 3 -4 hétbe is,mint nálam.. mindig azt vártam,hogy majd "kipattan",de fokozatosan múlt el.
2010. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem fülzsír miatt van. Minden évbe járom a fül orr gégészetet. :( Itthon csak kicsi fecskendő van. Jól jönne egy akkora mint mait ők használnak. Holnap megyek szerintem az orvoshoz :( De még megpróbálom a zuhanyt, és még este cseppentek azzal az olajjal a fülembe.
2010. ápr. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!