Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha évekkel ezelőtt eltört az...

Ha évekkel ezelőtt eltört az orrom és azóta nem érzek szagokat meg ízeket, van olyan orvosi beavatkozás amivel meggyógyíthatnák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az orr törés miatt van ez.

Valószínűleg mikor eltört,akkor a fejed is beüthetted és olyan agyrázkódást kaptál,hogy sérült a problémádért felelős agyi rész.

Neurológushoz nézz el,hátha tud segíteni.

2011. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

és ezt most vetted észre?

hát ez sokkal összetettebb infót igényel. nem mindegy h mi sérült és hogyan. egyébként van némi anatómiai ismeretem, de fogalmam sincs hogy mehetett el mind a kettő, mert különböző agyidegek vesznek részt az érzékelésükben (szagláshoz a II. ízérzéshez a VII. IX. X.) szerintem az idegek közül csaknem sérült mind, az durva lenne és más bajod is lenne ezen kívül...

egyáltalán nem érzel semmilyen ízt? mert pl ha a szaglás elmegy, akkor az ízérzés is nehézkessé, bizonytalanná válik, így az ízérzésed lehet azért rossz, mert rossz a szaglásod. a szaglásod meg azért lehet rossz, mert bevérzett az orrod, ott maradt egy nagy vérrög, és úgymond "szervült". ez viszont nem jó hír. látta szakorvos? menj el fül-orr gégészhez, hátha kitalál valamit

2011. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!