Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek ezért beteg?

Lehetek ezért beteg?

Figyelt kérdés

Szóval elég beteg lettem, a hasam nagyonfáj, és már 2-szer hánytam :-(

Mostanában sokat cicázom a kiscicáimmal, és néha puszit is szoktam nekik adni..

Lehetek ezért beteg?


2011. júl. 5. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehesz ettől beteg. Akkor én már meghaltam volna, amennyit puszilgatom a kutyát meg a macskát.
2011. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem lehesz ettől beteg. Akkor én már meghaltam volna, amennyit puszilgatom a kutyát meg a macskát."


Köszönöm szépen! :-) Pedig nem ettem össze vissza, vagy csak simán beteg lettem? Nem tudom mi van velem, tegnap cicege volt a kaja, és azt hányom ki :-( (Bocsi hogy ilyen undoritot írok)

2011. júl. 5. 08:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem a cicától van. Nekem sem kellene már itt lennem, ha ez az lehetne ok. Lehet elrontottad a gyomrod. Igyál sokat. Így hányni is könnyebb. (Egyébként mi az a cicege?)
2011. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet csak túl sokat ettől, vagy túl gyorsan, én egyszer majd meghaltam 2 napig a szilvásgombóctól. Túl gyorsan ettem belőle.
2011. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Igaz édik meg minden, de nem egészséges állatokat puszilgatni, attól függően, hogy van akinél még nem jelentkeztek problémák. Meghát egy állat szájában rengeteg baci, kórokozó van.

De mindenki azt csinál amit akar.

2011. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*ettél
2011. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]


Reszelt krumpliból készült, olyan mint a képen, csak mi nem eszünk hozzá olyat ami mellette van :-)

2011. júl. 5. 08:37
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]

ne puszilgasd, lehet attól betegséget kapni, bélféreg így átmehet állatról -emberre.

..de ez most egyáltalán nem biztos, hogy az, menj orvoshoz!

2011. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért kicsit megnyugodtam hogy nem a cicáimtól van.. :-)
2011. júl. 5. 08:38
 10/16 A kérdező kommentje:
Orvos most nem rendel :-) Majd csütörökön, de ha holnap sem javul semmit, akkor anyu elvisz a városba csütörtökön , mert épp megbeszéltük hogy akkor megyünk vásárolni :-) Addigra remélem meggyógyulok
2011. júl. 5. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!