Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek tartósan beteg?

Hogyan lehetek tartósan beteg?

Figyelt kérdés
Eddig egész életemben csak néha-néha jött elő enyhe nátha,megfázás, semmi komoly betegségen nem estem túl sajna. Nem akarok kimaradni az egészségügyi ellátásokból, úgyhogy szeretnék valami betegséget magamnak,ami komolyabb, deazért nem öl meg, amivel be kell feküdni kórházba, műteni kell stb... Milyen lehetséges módja van ennek ???
2011. jan. 4. 06:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ÉS ez hiányzik az boldogságodhoz? Mert ha igen, akkor szerintem elég baj van az agyaddal, ahhoz hogy pszichiátrián kezeljenek.
2011. jan. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok! Te tartósan beteg vagy. Elmebeteg.
2011. jan. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy jól értem, de te most tényleg valamilyen betegséget akarsz, hogy költsenek is rád a befizetett járulékaidból???

Én is csak a pszichológust tudom ajánlani, majd ő továbbutal a pszichiátriára, de nyugodtan légy őszinte, az ilyen gondolkodásmód valós kezelést igényel.

2011. jan. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szifilisz.
2011. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Vágd le az egyik karodat, abból nem gyógyulsz fel egyhamar. És ha mégis, még mindig lesz egy, amivel lehet újra próbálkozni.
2011. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Igyál meg egy liter hypot.
2011. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
nem kellene hülyeségeket válaszolni,ne halgass rájuk.az hogy így gondolod,az baj,mert én a helyedben örülnék hogy nem vagyok beteges.tudod mennyien adnának meg bármit azért,hogy soha ne legyen semmi bajuk?vagy aki igazás beteg,az egészséges legyen?tudod hány szülő szenved azért hogy a gyereke tartósan beteg,mozgássérült,szellemi fogyatékos,stb,ne akarj se ilyet,sem ehhez hasonlót.se kórházat,se más butaságot!örülj neki hogy nincs bajod.
2011. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

"nem kellene hülyeségeket válaszolni,"

Teljesen igazad van, csak valahol a kérdés is...hogy is fogalmazzak udvariasan... komolysági kihívásokkal küzd.


Azon túl, hogy ne akarjon tartósan beteg lenni, és bármilyen orvosi kezelésre szorul, mindig kockázattal jár, hogy nagyobb baja lehet , tehát addig jó, amíg egészséges. Ez annyira triviális, hogy a kérdező sem lehet ennyire korlátolt.

Ezen túl kínjában tényleg csak marhaságokat tud írni az ember.

2011. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ezt inkább ne akard.

Én arcüreggyulladással kerültem kórházba (gyerekként ezzel is befektettek) és a végén a többi betegtől elkaptam egy csúnya hasmenéses nyavalyát, ami miatt majdnem kiszáradtam, hiába voltam orvosi felügyelet alatt, nem foglalkoztak azzal, hogy folyamatosan kapjam az infúziót, vagy legalább letuszkoljanak egy-két korty vizet a torkomon. Az sem érdekelte őket, hogy fél napig a saját hányásomban fekszem, meg is fulladhattam volna, ha rajtuk múlik.

Mire négy hét után végre kiengedtek volna, sikerült tüdőgyulladást is kapnom. 7 évesen végtelennek tűnt az az idő, amit ott töltöttem, miközben néhány napra mentem csak elvileg.


Ha van egy kis eszed, nem akarod, hogy jobban megbetegítsenek, megalázzanak, és flegmán dobáljanak egymásnak az orvosok. Mert kevés kivételtől eltekintve a leglenézőbb és legbunkóbb népség a világon.

2011. jan. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: hidd el, amit befizettél járulékot azok alapján lehet h szállodai ellátást vársz el, de meg sem fogja közelíteni azt a szintet! Még ha egy évig vagy kórházban akkor is kidobott pénznek fogod ítélni a járulékfizetést!
2011. jan. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!