Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha naponta kb.240 felülést...

Ha naponta kb.240 felülést csinálok, akkor egy hónap múlva látszódni fog valamennyit az eredménye, vagy 1 hónaptól még ne várjak olyan sokat?

Figyelt kérdés

2011. júl. 7. 03:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van a hasadon felesleg,akkor csinálhatsz akármennyi felülést,nem fog látszani semmi.Megfelelő étrenddel eltünteted a pocakot,és közben csinálod a felüléseket(plusz valami kardió mozgást-futás,biciklizés pl),akkor meglesz az eredménye.
2011. júl. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak a zsír megy le rólad a gerinced meg tönkermegy ha nem elég erős.Ha csak zsírégetés a cél akkor ne egyél szemetet sok fehérje kevés szénhidrát ha pedig kockás hasat szeretnél akkor hasprés vagy lábemelés és max heti 2x edz különben nem sokat ér.
2011. júl. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Baromság a 2.

HA nincs rajtad felesleg és napi 135öt csináltam egész télen tél végére rá lehetett állni a hasamra és nem éreztem.

2011. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
épp ez a baj, ha minden nap csinálod, egy időm után elhal a hasad körüli szövet, és már nem is érzed...
2013. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha hetente kétszer (mondjuk hét közepén, és hét végén) csinálok 135 hasprést/lábemelést, az úgy hatásos? Mert igazából csak szálkás hasat akarok, nem izmosat (az egy nőnél szerintem nem szép...)
2013. febr. 16. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!