Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány percet lépcsőzzek naponta...

Hány percet lépcsőzzek naponta, ha azt akarom, hogy 2 hónap múlva legyen valami látszata? Tapasztalata valakinek akad-e?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 11:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Persze diéta mellé.


176cm-es, 77kg-os lány.


Tudom, hogy ez nem valami sport, de kezdésnek szerintem megteszi. Aztán, ha apad kicsit a súlyom, áttérnék komolyabb dolgokra, pl. aerobic vagy futás.

2011. júl. 18. 11:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Semennyit. A futás sem károsabb, mint a lépcsőzés.

Ha futni nem bírsz, fáradj le az edőzterembe biciklizni, menj el úszni vagy sétált (sokat és tempósan). Amúgy én járok többfajta tornára, simán jönnek 77 kilósok is. Különösen zumbán van sok duci.

2011. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

legalább 30 de inkább 40 percet, és ha már belejöttél told kis 1 óráig.


10-20 perc semmit sem ér, de nem kell olyan keményen csinálni csak legyen monoton!

2011. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi nektek!!!
2011. júl. 18. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

ha van időd 2 órát.

ha fehérjedúsan étkezel mellette, még valami kis izomnövekedés is lesz nagyon lassan, ami sajna még több energiát használ fel, neked ez most jó.

2011. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!