Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » BÜDÖS! Mit lehet tenni ilyen...

BÜDÖS! Mit lehet tenni ilyen helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugyan már szakítottunk, de szeretném tudni mit lehetett vna még tenni ebben a helyzetben.


Szóval volt egy pasim aki bár tusizott napi 1x meg fogat is mosott nap 1x mégis mindig rossz szaga volt... Talán nem megfelelően végezte a tisztálkodást vagy olyan ruhát vett fel magára utána amibe már előzőleg beleizzadt, nem tom...


A lényeg h nagyon zavaró volt! A szex sem volt élvezhető. Még is mit kellett volna tennem? Megmondani mégsem lehet h figyu már BŰZLESZ :S


Úgyhogy emiatt is (meg még más dolgok miatt is) ott hagytam...


Lett vna más megoldás?


2011. júl. 7. 13:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem volt roma
2011. júl. 7. 13:27
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

vagy az volt a gond, hogy szőrös volt, azokat a részeket nehéz szagmentesre megtisztítani, még ha dezodort használ fürdés után, akkor is érződik a testszag egy idő után.

vagy a ruhája nem volt tiszta, ahogy írod. esetleg mindkettő együtt.

nehéz kérdés, szerintem én sem hoztam volna szóba, otthagytam volna inkább. nem igaz, hogy ő nem érzi magán.

igénytelen, erről van szó.

2011. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki nem volt igénye rá, hogy ápolt legyen, jó illatú stb, akkor nem igazán tudsz mit tenni. Hagyni kell, hogy olyan párt keressen,akinek így is jó. Amugy sztem a legtöbb ember érzi a saját szagát is, inkább arról van szó csak, hogy nem zavarja. Reggel zuhizok, estig dolgozom és bizony 4-5körül már érzem, hogy nem az igazi a dolog. akkor jön a törlõkendö es a dezodor, jobb híján
2011. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ha mondjuk a száj volt büdi, akkor tuti elküldetem volna fogdokihoz, szerintem az nem gáz

ha szimplán mindene, akkor is lehet, hogy megmondtam volna, valahogy...vagy pl. vettem volna neki parfümöt, kértem volna, fürödjünk együtt, stb.

2011. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, csak milyen már ezt kérni, erre utalgatni, vagy egyenesen megmondani?

ez a "megaláztatás" a kapcsolatnak nem tesz jót.

2011. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

hát igen... 1x 2x volt h együtt tusiztunk meg h utaltam rá h fürdés idő... de nem lehet állandóan. Nem figyelmeztethetem minden nap h fürödjön... az már nagyon kínos.


köszönöm szépen a válaszokat! mindenkinek ment a "hasznos" jel!!!

2011. júl. 7. 14:03
 17/18 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy mondd meg. Ha együtt vagytok, érdemes bevezetni azt, hogy szépen mindent megbeszéltek.

Speciel mi úgy vagyunk a párommal, hogy ha fürödnie kell, akkor szólok, hogy "kicsim, menj el fürödni, megizzadtál". Nincs ezzel semmi gond. Nem bántani akarom, hanem megoldani a problémákat. Még mindig sokkal jobb, mint elhagyni, mert büdös :D

2011. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de ez egy új kapcsolatban nem ilyen könnyű.Lehet,hogy egy életre zárkózottá teszed.Én úgy látom egyesek nem tudnak ellene tenni(legalábbis nekem is volt izzadós barátom,aki minden más téren tiszta és ápolt volt,de egy idő után bizony izzadságszaga volt).Bár addig kell keresni,dezodort vagy természetes megoldásokat,amíg pontot nem tehetünk a végére.Én nem tudnám megmondani...azt hiszem.Nekem fájna,hogy mit okozok.Pedig lehet,hogy segítene neki.
2011. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!