Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » BÜDÖS! Mit lehet tenni ilyen...

BÜDÖS! Mit lehet tenni ilyen helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugyan már szakítottunk, de szeretném tudni mit lehetett vna még tenni ebben a helyzetben.


Szóval volt egy pasim aki bár tusizott napi 1x meg fogat is mosott nap 1x mégis mindig rossz szaga volt... Talán nem megfelelően végezte a tisztálkodást vagy olyan ruhát vett fel magára utána amibe már előzőleg beleizzadt, nem tom...


A lényeg h nagyon zavaró volt! A szex sem volt élvezhető. Még is mit kellett volna tennem? Megmondani mégsem lehet h figyu már BŰZLESZ :S


Úgyhogy emiatt is (meg még más dolgok miatt is) ott hagytam...


Lett vna más megoldás?


2011. júl. 7. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak ennyire nem illettetek össze. Szag alapján választunk, többek között. Nekem is van olyan ismerősöm, aki valaki szerint büdös, én sose éreztem, pedig sokat ülök mellette. Valószínűleg máshogy érezzük.

Persze, az is lehet, valóban, hogy vele volt a baj, lehetett pl. valami kisebb gombás fertőzése is, odalent...Vagy nagyon izzadós is lehetett, nem tudom.

Erre lehet lett volna megoldás, de ha más is baj volt, akkor felesleges ezen rágódnod.

2011. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De igen, meg lehet, sőt meg is kell mondani.
2011. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát, biztos h nem csak én éreztem mert a háta mögött sokan mondták róla... ami gondold el milyen égő volt nekem, mint a párjának...
2011. júl. 7. 13:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Napi 1 kevés fogmosásból. Minimum!!! 2. Reggel és este. Nem romlottak a fogai? A testszag lehet hormonprobléma, börbetegség miatt is, de gyakori a mosás nélkül többször felvett ruha esete is. Együttlét közben is büdi volt? :S Észre kellett volna magát vennie.
2011. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
lehet h meg kell mondani, de hogyan? lássuk be nem könnyű dolog.
2011. júl. 7. 13:22
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha másik szerint is, az valóban gáz. Valami hormonális baja lehetett, vagy csak ápolatlan volt. Egyébként én kétszer zuhizok, és kétszer, ha nem többször mosok fogat. Fogorvoshoz járok rendszeresen, és természetes tisztálkodó szereket használok. Mondjuk nő vagyok, de az se mentség, ha valaki pasi.
2011. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Észre kellett volna, de az ember a saját testszagait nem szokta érezni...


Amúgy ő roma volt? Nem mintha előítéletes lennék, de nekik alapban van egy más szaguk, mint a fehér embernek. Lehet h ez volt neked kellemetlen.

2011. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl. az araboknak is más a szaguk.
2011. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

én tudom h napi egy kevés én is általában 2x tusizok. fogmosás meg többször is. akár 4x...


de azért az az 1 is több a semminél...


szóval hogy lehet az ilyet közölni a párunkkal?

2011. júl. 7. 13:26
 10/18 anonim ***** válasza:
"jajj, kicsim, de megizzadtál, nem zuhizol le?" kíméletesebben egyszerüen nem lehet,mert akkor meg nem veszi
2011. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!