Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudd tenni az ember ilyen...

Mit tudd tenni az ember ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Valaki aki már járt ilyen cipőben legyen szíves segítsen. Mit lehet olyan helyzetben tenni, hogy ha az ember magánéletéről és legintimebb dolgairól (pld. éppen milyen betegsége van, hogy ha van éppen, sajnos stb.)vad idegenek beszélnek az utcán, a városban stb. De nem is az, hanem a legnagyobb baj, hogy a lehető legnagyobb rosszindulattal stb. Az ember meg meg sem védheti saját magát, mert akkor beállítják magukat szegény áldozatnak, aki nem csinál és csinált semmit. Nagyon komoly a helyzet. Mit lehet tenni ilyen helyzetben? A lenézés és az alázás már határtalan és gátlástalan velem szemben.
2011. máj. 2. 21:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg senki nem érezhetett ilyet, illetve még senkit nem aláznak és lehetetlenítenek ennyire, de azért szeretnék valami pozitív szót is, mindenkinek kell egy kis szeretet.
2011. máj. 2. 21:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyire ismert vagy? Nem értem. Honnan tudjak, hogy bajod van?
2011. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt én sem tudom, hogy honnan tudnak mindég mindent. Nem vagyok ismert, úgy ahogy gondolod, hanem úgy, hogy a legrosszabb értelemben. De az, hogy mindég mindenről tudnak és napi dolgaimat (ami nem különb mint bárki másé, de minden egyes mondatom és cselekményem a lehető legnegatívabbnak van beállítva & ezáltal úgy viselkednek velem vadidegenek mint, hogy ha egy utolsó alávaló senkiházi ember lennék.) hallom vissza és a többi még rosszabb. Ha ezt egy kiegyensúlyozott életvitelű ember olvassa, akkor egyértelműen azt mondja, hogy paranoiás vagyok. Én csak annyit mondok erre, hogy bárcsak így lenne! De sajnos nem így van.
2011. máj. 3. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!