Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel jár...

Milyen következményekkel jár ha valaki cukorbeteg? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Anyukám 51 éves cukorbeteg, és mostanában nagyon gyakran előfordul, hogy leesik a vércukra és elájul. Ilyenkor nagyon kétségbe vagyok esve, mert ez sosem volt eddig ilyen gyakori. Tudom mit kell tenni ilyenkor, de mégis nagyon félek minden egyes alkalommal. Írjátok meg légyszi hogy mit kéne tenni ezellen!
2011. júl. 7. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyre gyakrabban fordul elő akkor érdemes lenni elmenni vele orvoshoz és újra beállítani az inzulinadagját.
2011. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemrég kezdett el fizikai munkát végezni, mert előtte végig szellemi munkát végzett, és ő erre fogja. Na meg a másik probléma hogy ki kéne venni ismét a vércukormérő-készüléket, mert már évek óta nem használja... :S
2011. júl. 7. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha mostanában fizikai munkát végez, akkor tényleg el kellene menni az orvoshoz, és újra beállítani az inzulint. Persze az orvosnak meg kell mondani, hogy mit és mennyit dolgozik. Ugyanis a fizikai munka hatással van az inzulintermelésre tudtommal.
2011. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fizikai munka rengeteget változtat a dolgon hiszen gyorsítja az anyagcserét, és a szervezetnek is több cukorra van szüksége.

Ezt nem mondtad. akkor pláne újra be kell állítani az inzulint.

2011. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megnyugodtam! :)
2011. júl. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!