Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbeteg vagyok? O. O

Cukorbeteg vagyok? O. O

Figyelt kérdés

feltűnt,hogy pl ma reggel is ittam egy kávét,éreztem,hogy egyre szomjasabb lettem tőle,ittam egy korty teát,még szomjasabb lettem,erre ittam egy phár vizet,de csak mégjobban kiszáradt a szám o.O


ez a szájszárazság,úgy tudom,a cukorbetegség egyik tünete


akkor most lehet,hogy cukorbeteg vagyok? :S


13l


2011. okt. 19. 22:04
 1/5 anonim válasza:
Lehet nincs baj, de minnél előbb menj orvoshoz.
2011. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat is pisilsz? Nem érzel viszketést kívül a puncidon? Látásod nem romlott? Az lesz tényleg a legjobb, ha kérsz beutalót vér és vizelet vizsgálatra!
2011. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha elmész háziorvoshoz, akkor helyben elvégez egy vércukorszint-mérést.
2011. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


11:25 öööö de szokott viszketni o.O


a látásom meg eddig is szar volt,szóval...xd


de hogy érted hogy sokat? mármint mihez képest sok? csakmert én nem szoktam ellenőrizgetni,hogy mások mennyit szoktak...szóval most így nem tom hogy normális-e

2011. okt. 20. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A tegnapi 11:25-ös vagyok. Úgy értem, hogy sokat pisilsz-e, hogy pl. többet, mint amennyit iszol? A túlzott szomjúság érzet, és a puncid viszketése, utalhat sajnos cukorbetegségre, úgyhogy jobb lenne ha kérnél beutalót vér és vizeletvizsgálatra!
2011. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!