Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

13 éves Fiú vagyok, 156 magas, tehát elégé kisnövésű.

Nem nagyon látszik rajtam hogy van hasam, mert elég vékony vagyok alapból.

De a hasam, meg a combom, (bár az nem érdekel) nem éppen illik bele a környezetébe. Hogyan tudnám a fölösleges részt leadni, milyen gyakorlattal és mennyi idő/alkalom után?

Komoly válaszokat várok, mert táborok, strandok, nem akarok szégyenkezni :S


2011. júl. 7. 22:55
 1/4 anonim válasza:
Erre a legalkalmasabb a sportolás, edzés. neten is találsz különböző videókat amelyek edzésprogrammal szolgálnak. Minden napra megszabsz egy bizonyos programot, milyen gyakorlatból mennyit csinálsz,vagy mit sportolsz. Vagy elmész egy konditerembe, habár 13 évesen azért még nem kell, és ott készitenek egy neked megfelelő programot. Viszont még fiatal vagy ahhoz hogy "szégyenkezz" ha némi fölösleg van rajtad. Várd meg a kamaszkort és nézd meg minden szépen kialakul rajtad.
2011. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
thx. :)
2011. júl. 20. 09:20
 3/4 anonim válasza:
91%
Én tudok egy jó módszert, nekem nagyon bevált! Én alapból nem a súlyom csökkentése miatt kezdtem el ezt az étrendet hanem az egészség miatt. Egyépként se volt rajtam túl sok fölösleg max 2kg tehát azért vékony voltam de leadtam 5 kg-ot kb 1 hónap alatt úgy, hogy nem is akartam :) Na szóval, a dolog nagyon egyszerű: nem ehetsz semmit amiben liszt van (kenyér,péksütemények stb), de teljes kiörlésűt és rozskenyer sem!! Aztán a rizst,krumplit és mindenféle tejterméket iktass ki az étrendedből. Elsőre ilyesztőnek tűnhet h de akkor mégis mit lehet enni? Reggelire ehetsz például tojást (tápláló de a tévhitek ellenére nem hízlal)ebédre sült húsokat zöltséggel (pl.gyros-t de pita nélkül!!) és ha megéhezel az főétkezések között megehetsz egy csomó gyümölcsöt :) Tényleg nehéznek tűnik elsőre ennek a betartása de hidd annyira nem vészes és az eredmény kárpótolni fog mindenért :)
2011. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet kipróbálom, kapsz is zöld kezet :)

De egyelőre valami torna lenne jó, mert még tinédzser vagyok, és kellenek az ásványi anyagok azt hallottam, és ez igaz kell hogy legyen :D

Plusz családom is sok kenyeret eszik meg minden szal elég rossz lenne :S

Azért köszi :)

2011. júl. 30. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!