Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségesen szeretnék lefogyn...

Egészségesen szeretnék lefogyni! Hogyan tegyem? Júliusra már szépnek kéne lennem!

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, 163 cm magas és 62 kg. Tudom,hogy ez még a normális testsúly tartományba esik, de nagyon zavar az eloszlása miatt...a hasamra keletkezett egy "úszógumi", és a fenekem is nagynak tartom...ugyanakkor a mellem méretével nincs semmi problémám, a lábam is elmegy, bár a felső részéből azért szeretnék fogyni.

Sajnos elfoglalt vagyok, mert 15:30 körül érek haza iskolából, és még a vizsgákkal is kéne foglalkoznom(gimibe járok és van év végén vizsga)...nyáron megyek egy táborba július 25-én kezdődik, szóval addigra jó lenne leadni pár kg-t...


2011. máj. 3. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem diétázni kell,hiszen a súlyoddal nincs gond. Mozogj többet! De ne sanyargasd magad!
2011. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm h ilyen gyorsan válaszoltál, köszönöm

és ha naponta mozgok 30 percet az jó bagy inkább 2-3 naponta mozogjak 1 órát?

2011. máj. 3. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:

azt így nem lehet eldönteni, h baj van-e a súlyával. ő érzi egydül, és az egy nagyon dícséretes dolog, h egészségesen akar lefogyni.


kérdezőnek: Hetente le tudsz adni 1-2 kilót, az számít egészségesnek, hogyha szinte csak zsírból adod le.


naponta egyél 5-10x keveset, és inkább minden nap mozogj, de csak közepes intenzitással.

2011. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen ^.^

megfogadom és remélem be is fog válni :D

2011. máj. 4. 07:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Iktasd ki az étrendből a fehér lisztet és a cukrot. No pogácsák, tészták, bolti vackok. Hatványozódik a fogyás sikere, ha még mozogsz is vele.
2011. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 ÉVES,NE BIZTASSÁTOK ARRA,HOGY SANYARGASSA MAGÁT!!!! MÉG CSAK MOST FEJLŐDIK IDIÓTÁK!

Egyetértek az elsővel. Mozogj minden nap fél órát,amennyi jólesik, de egyél sok gyümölcsöt meg zöldséget is mellé.A súlyod,Te is írtad,normális,nyilván nem folysz le a székről... ne hallgass a többire, egyél,amennyi jólesik,csak mozogj mellé sokat.

2011. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem is akarok fogyózni mint ahogy azt írta vki hogy vonjam ki az étrendemből ezt meg azt....mert akk nem fejlődök normálisan... azért köszi mindenkinek:D
2011. máj. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!