Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez jelenthet problémát az...

Ez jelenthet problémát az egészségemre nézve? (mobiltelefon)

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam, hogy atúlzott mobiltelefon használat rákhoz is vezethet.

De azt nem tudom pontosan, hogy a beszélgetések telefonon, vagy akárhogy használom a telefont(zenehallgatás, stb) az is.(?)

Én néha lefekvés előtt fülhallgatóval szoktam hallgatni a rádiót, kb fél órákat. De a tegnap este mikor hallgattam, belealudtam, és reggel arra ébredek, hogy megy a rádió a füllhallgatóban(a fülemből valamikor kiesett). Szóval egész éjjel a fejem mellett volt a teló.

AZ LENNE A KÉRDÉSEM, HOGY EZ LEHET-E BAJ? Most mind ezen filózok, hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen...

Várom a rendes válaszokat!


2011. júl. 8. 08:57
 1/5 anonim válasza:

jaj ugyan már...


az, hogy pusztán ott van a fejednél, nem jelenti azt, hogy most akkor 2 év múlva meghalsz.

ma már ha kimész az utcára ott is annyi sugárzást kaphatsz, vagy port vagy bármit, ami károsítja az egészséged.


nem kell mindenen beparázni!

2011. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

oké, köszi!

De akkor csak mobiltelefonos beszélgetéseknél van ez a sugárzás, hogy rákot is okozhat?

2011. júl. 8. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor olyan sugárzást ad ki, ami káros hatással van.
2011. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki híradós katona, és tőle tudom, hogy a tárcsázásnál, mikor kapcsolják a hívott felet, akkor a legnagyobb a telefon káros sugárzása, máskor nem. Ő mikor telefonál, akkor a kapcsolás ideje alatt el is tartja a fülétől a telóját.
2011. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem! köszi!
2011. júl. 8. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!