Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta fűrdök mégis rosz a...

Naponta fűrdök mégis rosz a testszagom miért?

Figyelt kérdés
Minden nap alaposan fűrdök, mégis fűrdés után 1-2-órával (Pláne ha egy kissé megizadok) kellemetlen a testszagom. (főleg a hónom alatt) Mi okozza ezt? Van ellene valami gyogyszer vagy kenőcs? Ha van kérem irjátok meg.
2011. júl. 8. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
deo-t hasznalsz?
2011. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kened valamivel a hónod alját?
2011. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Borotválod a hónod alját? Mert az is sokat segít, ha nincs rajta szőr.
2011. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kenem semmivel. Tudtok olyan szert amitől a kellemetlen testszag eltüntethető? Deot használok de az illata gyengúlésével (1-2-óra) a testszag lesz erősebb.
2011. júl. 8. 17:56
 5/8 anonim válasza:
old spice az jó megoldás
2011. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a vichy deóját, vagy menj el börgyógyászhoz
2011. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálj más márkát, más kiszerelést, elvileg a fújós a legerősebb. Nem fontos, hogy legyen illata, nem az nyomja el a szagot. Keress olyat esetleg, ami 48 órás hatást ígér, vagy illatmentes/semleges illatú nőit. Pl. a Fa ricedry fújós engem annyira eltömített, hogy nem izzadtam, viszont én sokmindenre allergiás vagyok, így az viszketett. Alapvetően nem az illata miatt van külön férfi dezodor, de láttam már olyan, hogy pasinak a jóval gyengébb és másfajta női izzadásra való vált be.


Lány vagyok, szagom nem nagyon van, viszont izzadok, és szinte mindent kipróbáltam, a Sanex vált be legjobban, a Rexona valamennyire, a többi semmit nem ér.


Szerintem neked is meg kell találnod, ami működik a bőrödön. Hónaljszőrt szedd le, ha nagyon rossz a helyzet, menj bőrgyógyászhoz.


Esetleg hintőpor a dezodor száradása után, az felszívja az izzadságot és nem szaporodnak benne a baktériumok egy ideig.

2011. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A stressz is okozhat fokozott izzadást és kellemetlen testszagot.
2012. máj. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!