Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Talán szívbete...

Mitől lehet ez? Talán szívbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Szokott fájni a szivemnél, ilyen görcsölő érzés. És a tenyerem az ujjaimnál bedagad.. Ez szivbetegség tünete lehet?
2011. júl. 10. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől lehet. Menj el EKG-ra meg egy laborra. Nekem pl a manduláimtól szúrt a szívem, pedig nem is fájtak.
2011. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akár a melegtől vagy a stressztől is lehet. Fordulj a háziorvoshoz ő valószínűleg EKG-ra és laborra küld, ahogyan azt már előttem is említették.

Lehet, hogy adnak majd valami gyógyszert amitől ez a probléma megszűnik. Nem feltétlenül komoly a dolog, de ezt persze nem tudhatjuk. Mindenesetre ne idegeskedj, majd meglátod mit mutatnak az eredmények.

2011. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mikor igy görcsöl a szivemnél akk van h a balkezem is elkezd zsibbadni.. voltam EKG-n olyan 3 éve, akk nem mondtak semmit se bár akk jogsihoz csináltam lehet nem nézték úgy át. De majd most a héten elmegyek dokihoz és vmi szivultrahangra jó lenne elmenni..nem játék :S
2011. júl. 10. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez akkor inkább szívprobléma.

De már ne haragudj, de remélem tudod, hogy az EKG vagy akár egy vérvétel az nem olyan dolog, hogy egyszer csinálnak egyet és szevasz. Gyorsan megváltozhatnak a dolgok, az, hogy x hónapja, éve mi volt nem jelent semmit.

2011. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze tudom h nem egyalkalmi dolog. Csak azért mondom h lehet akk meg se nézték normálisan mivel jogsihoz kellett..meg van olyan orvos aki EKG-t se csinál. De a héten elmegyek a körzet orvoshoz majd ő beutal vmi kivizsgálásra.
2011. júl. 10. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, hát az is lehet. Én ehhez nem tudok hozzászólni, mert nincs jogsim és sosem néztem utána ilyenkor mit és mennyire figyelmesen néznek meg.

Egyébként nekem is kell majd ilyen vizsgálatra mennem nemsokára. Reméljük a legjobbakat. :))

2011. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) sok sikert akk neked is hozzá reméljük nem lesz semmi baj :)
2011. júl. 10. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!