Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Scholl-nak is van hasonló...

A Scholl-nak is van hasonló talpú cipője, mint az MBT cipőknek. Van valami lényeges különbség köztük?

Figyelt kérdés
A Scholl csak feleannyiba kerül, bár elég kicsi a választék. Garanciában van különbség?
2011. júl. 11. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi.
2011. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy van még egy ilyen, a Walmaxx, amely még a Scholl-nál is olcsóbb, csak feleannyi. Ez is ugyanolyan jó? És van még más márkának is ilyen cipője? Egyébként hogyhogy ennyi cég gyártja, azt hittem le van védve a szabadalom.
2011. júl. 14. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is úgy működik, mint bármi más ruhák, stb termékek esetében. Vehetsz drágán is valamely márkát, de ugyanazt megveheted a kínaiban is. Gyakran kérdéses, hogy az árán kívül van-e különbség minőségben a két termék között. Azért szerintem gyakran van, például az alapanyagokban. Szerintem itt is ez a helyzet. lehet, hogy funkcióban, hatásban nincs nagy különbség, de estleg kényelmi, és tartóssági szempontból jobb egy megbízhatóbb, régi márkát választani, ami valamennyire a minőséget is szavatolja. Nem tudom, hogy a kérdésedre válaszoltam-e? (az első kommentelő voltam egyébként) :)
2011. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekelne esetleg, annak a véleménye, akinek van többféle is. És esetleg az, hogy melyikre mennyi garancia van.
2011. júl. 15. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!