Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S ezek miért vannak...

S. O. S ezek miért vannak velem? 14L

Figyelt kérdés

tegnap filmet néztem,és néha amikor olyan rész van benne hogy látom hogy izzad,vagy rosszul van,én is egyből elkezdek izzadni,és furán,rosszul érzem magam,de aztán elmúlik,és nem mindig van ez igy,néha ritkán..

és tegnap óta,egy ponton fáj a fejem,de csak egy kis részen,a fejem tetején oldalt,de belül fáj..és nem mindig,csak néha érzem kicsit,aztán elmúlik,aztán újra érzem..és úgy félek,kicsit hipohonder vagyok.. mi lehet a baj?

14L


2011. júl. 14. 11:44
 1/2 anonim válasza:
Menj el orvoshoz :-) Nem tudom hogy az normális-e ha azt érzed amit a filmben látsz.. Néha nekem is van olyan, de nem a fájdalmat érzem hanem bele élem magam a filmbe :-) Ezt mi itt nem tudjuk megmondani, ezt egy orvos tudja csak megmondani.. A fejed az bármiért fájhat, és nem is ritka tünet az embereknél.. Sok sikert 13L
2011. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmi, csak nagyon meleg van, attól fáj a fejed.

Az ilyen filmeket meg ne nézd, ha nem bírod.

2011. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!