Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem a baj? Talán...

Mi lehet velem a baj? Talán agydaganat? Mik ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Az utóbbi időben elkezdtem magamon fura dolgokat észrevenni. Iszonyú fáradékony lettem, bárhol s bármikor el tudnék aludni. Egy idő után semmire se tudok ugy koncentrálni...elég pár ora (pl elmegyek egy randira és pár ora mulva már alig tudok figyelni a srácra...egyszeruen nem fogja fel az agyam amit mondd). Aztán elfelejtek szavakat. Egyre többet. Olyan alapvető szavak nem jutnak eszembe, mint az "alkalmazkodni". Tanulni sem tudok normálisan, mert 10 perc után iszonyú fáradt leszek. Ráadásúl a memóriám is rettenetesen romlott. pl.: multkor a kapunk előtt a szomszéd mondta, hogy miylen honlapra keressek rá és mire beértem a házba, elfelejtettem. másik példa: több honapja nézek egy sorozatot és az esetek 90% ban nem jut eszembe a cime...


Nagyon meg vagyok rémülve...mi lehet velem a baj?


Segitsetek! Hová fordulhatnék


2010. okt. 7. 18:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy folyamatosan betegnek érzem magam...a testemet, gyengének. És teljesen ki vagyok akadva. Mindig erős lány voltam. Ráadásul nemrég diagnosztizáltak egy jodinulatu daganatot a számban. Most keseredtem el teljesen.
2010. okt. 7. 18:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is 18 éves korom környékén jelentkeztek ezek a tünetek de az orvosok értetlenül állnak előtte; szerintem a túlhajszoltság, stressz válthatta ki. Krónikus fáradtság szindrómának hívják ezt a tüneteggyüttest, de lehet depresszió vagy valamilyen kezdődő neurológiai betegség is. Szerintem először látogass meg egy neurológust utána pszichológust/pszichiátert.
2010. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már idefordultál hozzánk, nem vagy elveszve. A legtöbben magukbafordulnak, és az a legrosszabb. Menj el a háziorvosodhoz, és mondj el neki mindent. Semmit ne hagyj ki belőle. És akkor ő felállít egy menetrendet, amin végig kell menjél. Praktikák, Gyógyszerek, vizsgálatok, eredmények, ujabb következtetések. És midaddig csináld, amíg eredménye nem lesz. Az életedről beszélgetünk éppen. Amit meg mondasz, hogy elfelejted a honlap nevét, az nem betegség. A fiú meg egyszerűen untat. Ne vonj le ebből nagy következtetést. A fáradtságod az már valami. Tehát háziorvos. Ő ezért van.
2010. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túlhajszolt..


a fiut meg csak azért mondtam, hogy egy példát emlitsek.


most is irok msn en és nem jutott eszembe az a szó, hogy "eltávolodik" iszonyu :(

2010. okt. 15. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű vitaminhiány okozhat ilyet.

Táplálkozz helyesen és szedj B vitaminokat.

2010. okt. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet orvosi kérdés. lehet alacsony vérnyomás is, megmérik. Egy vérvétel sok mindent kiszűr. Vérszegénység, vitaminhiány, ezek már ott is láthatók. Addig nem érdemes vitaminokkal próbálkozni, mert drágák. Ha ott nem találnak semmit, szakorvoshoz küldenek, ha szükséges. Agydaganat a legritkább ebben a korban, ezer más oka lehet, ld. fent.
2010. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A panaszaidat a szajdaganatod okozhatja. Nem kell megijedni, mivel azzal csak artasz onmagadnak.

Amikor a daganat nem lesz mar ott, akkor majd a panaszaid is megszunnek, de legy turelmes!

Minden betegsegnek vannak mas tunetei is, de amikor az mar kezelve van, akkor a tobbi tunetek is megszunnek.

2010. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia kedves 18 éves elhiszem hogy megijedtél,de ne félj

és próbálj nyugodt maradni. Türelem:)

2010. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiszedték a szájdaganatot. semmi nem változott. elmentem vérvételre...semmi rendelleneset nem hozott ki.
2010. okt. 21. 21:38
 10/10 mistyc7 válasza:
Remélem azóta meggyógyultál, de ha ne adj isten nem és esetleg elsikkadt a dolog, szerintem ez olyan, mint a pajzsmirígy alulműködés.
2015. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!