Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hormonvizsgálatot csak endokri...

Hormonvizsgálatot csak endokrinológus végezhet? Vagy másra szakosodott belgyógyász is?

Figyelt kérdés
hullik a hajam, és hormonális okokra gyanakszom. szeretnék vizsgálatot kérni, de nincs kedvem hónapokat várni, míg kihillik a hajam. arra gondoltam, megkérdezem a kezelőorvosomat (hematológus) , pajzsmirigy hormonjait már többször is nézte. akkor mindenféle hormonvizsgálatot kérhet? hipofízis és mellékvese hormonokat is? tudom, buta kérdés, majd holnap úgyis megkérdezem az orvost. csak kíváncsi vagyok.
2011. júl. 17. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Első körben háziorvos ő is tud labor vizsgálatot kérni , aztán majd eldönti , hogy merre , hogyan tovább, de ne rendelgessél magadnak, az orvosok általában nem szeretik -a kérek egy ilyen meg ilyen vizsgálatot- típusú betegeket.


Menj el mondd el a panaszaidat. Esetleg említsd meg , hogy Te arra gondolsz , hogy talán ...

De nyugi rendesen ki leszel vizsgálva.

2011. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Máskor is volt már olyan, hogy kértem vizsgálatot a kezelőorvosomtól, de nem szokott berágni. Sőt. általában egyetért azokkal a dolgokkal, amiket kérni szoktam. Több vizsgálatra is megyek, más orvosokhoz - fogászat, nőgyógyász -, hozzá direkt a hormonok miatt megyek, hogy megnézze, mi van a hormonokkal.
2011. júl. 18. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor rendesen kivizsgálnak. Biztos ki fog derülni mi az oka. Jobbulást
2011. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!