Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utóbbi napokban egyre jobban...

Utóbbi napokban egyre jobban elkezdtem izzadni. (3-4 napja) (? )

Figyelt kérdés

A bökkenő csak annyi, hogy hiába fürdök le egy nap többször is(3-4x), ilyen édeskés szagú leszek az izzadságtól, ami, ha nem fürdök le pár órán belül nagyon büdös lesz. :@

Ez mitöl lehet?


2011. júl. 15. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Főleg mikor, ha délután elalszok, és felkelek estefele, akkor aztán annyira büdös vagyok, de annyira, hogyha azonnal nem fürdenék le, hánynék...
2011. júl. 15. 14:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Éppen 5 perce olvastam ezt a cikket:

[link]

2011. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt napokban baromira meleg volt majdnem 40 fok néhol, nem lehet hogy ezért? Ilyen melegben én is jobban izzadok.
2011. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hónaljad izzad?
2011. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egész testem. Hónaljam be van kenve deoval, az nem.
2011. júl. 15. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
37 fok van ember...
2011. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát 40 fokban valahol természetes, hogy nagyon izzadsz.

Én ilyenkor jól szellőző len vagy vékony vászon dolgokban járok, de nem miniszoknyában, mert nem bírom elviselni, ha odaragadok, ahova épp leülök, szerintem sokkal kellemesebb viselet egy térd- vagy hosszúnadrág, meg lenge felső.

Ha az egész tested "büdi", akkor megpróbálkozhatsz azzal, hogy v eszel olyan körömkefét, aminek a sörtéje világos barna színű és nem olyan durva, mint a hagyományos. Azzal, meg persze szappannal vagy tusfürdővel és langyos vízzel végigdörzsölöd a tested, hogy minden fölösleges bőrhámot eltávolíts.

2011. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyél kevesebb fűszeres kaját, az is okoz erőteljesebb izzadást.
2011. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!